2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من این عمه های لعنتیم یه چند موردی سوسه اومدن  پاشونو از گلیمشون دراز تر کردن  مامانمو ح ...

منم به وقتش میپوکونمشون...قسم میخورم زبونی بکشم که تا آخر عمر یادشون نره 

2738
منم  غصه مادرمو خیلی میخورم ولی کاری از دستم بر نمیاد از بس خونه های مردم رو تمیز کرده دیگه نا ...

چه مامانِ با غیرت و فرشته ای داری خدا حفظش کنه ❤

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...

بگیر جرشون بده من که با همه سر مامانم دعوا دارم اصلا نمی فهمم کیه حتی اگه بابامم باشه تو یه دقیقه مثل دیونه ها میشم بزرگ ترین خط قرمز زندگیمه خودمو هرکاری کنن  کنار میام ولی کوچیک ترین بی احترامی به مامانمو باید صد برابر جواب  بدم تو پشت مامانت باش 

خدایا شکرت یا امام زمان خودتت کنجدمو حفظ کن برای سلامتی کنجد مامان صلوات می فرستی 😘😘😘
دارم دق میکنم بخدا امشب سکته نکنم حیلیه😭

الکی حرص نخور چیزی گفتن توهم زنگ بزن یا برو بشور بندازشون رو بند خشک شن هچیم نمی شه  فقط حد حدود خودشونو میفهمن میفهمن بی کس کار نیست حامی داره 

خدایا شکرت یا امام زمان خودتت کنجدمو حفظ کن برای سلامتی کنجد مامان صلوات می فرستی 😘😘😘
2706