2733
2739
عنوان

رفلاکس معده

179 بازدید | 15 پست

رفلاکس معده با قرصایی که میدن درمان میشه وتموم میشه یا اینکه همیشه باید بخوریم؟؟؟؟من دکترم قرص داده ولی یادم رفت ازش بپرسم که با همینا خوب میشه یا باید ادامه بدم ....اونایی که تجربه دارین راهنمایی کنین ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه قاشق چایخوری بارهنگ رو تو یا لیوان  عرق نعنا بزار با شعله کم پنج دقه  بجوشه آخر شب بخور ...

ممنون عزیزم ....خودمم تو فکرش بودم ببینم آیتالله تبریزیان وخیر اندیش چیا گفتن عمل کنم...فقط میگم یعنی درمان میشه یا نه تا آخر عمرم این رفلاکس هس وهمیشه باید مصرف کنم این چیزارو

2738

من دارم یک ماه قرص خوردم بهترشدم الان دیگه نمی خورم درعوض بعضی ازچیزهارانبایدبخوری مثل فلفل ،چربی ،ترشیجات،گوجه،پیازخام،کاکائو،قهوه،فست فود،نوشابه،چایی بایدکم رنگ باشددکتربه من گفت نبایدبخوری ولی بعدیه مدتی خیلی کم میخورم که معده ام ورم نکنه

توکل برخدا
من دارم یک ماه قرص خوردم بهترشدم الان دیگه نمی خورم درعوض بعضی ازچیزهارانبایدبخوری مثل فلفل ،چربی ،ت ...

اره به منم گفت خودمم میفهمیدم اینارو خوردنی بدتر میشم...الان قرصاتو قطع کردی مشکلی نداری دیگه؟؟تو هم احساس خفگی داشتی؟؟آخه من احساس خفگی میکنم شبام نمیتونم بخوابم خوابیدنی بدتر میشه😣

منم تو بارداری رفلاکس داشتم ..دکترتون نگفته چیا نخورید؟مثلا من تو بارداری گوجه فرنگی ادویه اینا سرخ ...

چرا گفت چیارو نخورم ولی اینارو نخوردنی هم خوب نمیشم قرصارم یه هفته اس میخورم ولی بازم همون حس خفگی رو دارم کلا از زندگی افتادم😣

فقط یک ماه قرص خوردم  الان دوسال که قرص نمی خورم تاحالامعده دردنگرفتم البته بانخوردن اینهاعالیم ...

نوشته بود تیروئید ندارم ولی واقعا چن ماهه هم حس میکنم سخت نفس میکشم هم بعضی میوه ها مثل انار بخورم حس میکنم یه چیزی تو گلوم گیر کرده دارم خفه میشم موقع خوابم بدتر میشه چند تا دکتر رفتم هر کدوم یه چیزی گفتن یکی گف از استرسه یکی گفت خلط پشت گلو داری اینم گف رفلاکسه ...ولی خودمم حس میکنم رفلاکسه چون امتحان کردم با خوردن این چیزایی که گفته نخور بدتر میشه وضعم

پس ازماخیلی دوری وگرنه دکترخودم بهت معرفی می کردم کارش عالی

😭😭😭کاش نزدیک بودیم پس شما متخصص چی رفتین؟من داخلی وگوارش رفتم هر کدوم یه چیزی گفت هرکدمم قرصای مختلف نوشتن😕

2706