2737
2734
عنوان

خانمها تو رو خدا بیایید روانی شدم الان باید چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 88 پست
بچه ها پسر من یه داداش کوچولو سه ساله داره تو این سه سال اصلا باهم دعوا نکردن  اما این روزا می ...

بنطرم تو مهد تحت تاثیر بچها قرار میگیره و احتمالا شیطنتش زیاده حتما پیگیری کن مشکلش حل شه

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
خب عزیزم با یه بچه که دشمنی نداره الکی، شاید واقعا پسرت اونجا شیطنت بیش از حد میکنه و نظم کلاسو بهم ...

اتفاقا پسرم میاد میگه مثلا میگه اشغال ریختم جریمه شدم یا قانون رو برعکس فهمیدم

بعدم این خانوم مربی اون پسر شیطونه رو به شدت تنبیه میکنه و کنار دیوار یه لنگه پا نگه میداره برای همین بقیشون میترسن کار بد کنن

تازه میگه مثلا بچه ها رفتن دور میزش یا تو کلاس راه میرن من نمیرم

حالا گیریم این کارای بد کنه بنظرت باید مستقیم بهش بگه تو بچه بدی هستی؟ 

من خودم روانشناسی خوندم مادر حق نداره بابچه شیطونش این حرف رو بزنه چه برسه به مربی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنطرم تو مهد تحت تاثیر بچها قرار میگیره و احتمالا شیطنتش زیاده حتما پیگیری کن مشکلش حل شه

اخه من مهده دیگه هم گذاشتم. پارسال چرا پارسال از این حرفا نبود؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
خب عزیزم با یه بچه که دشمنی نداره الکی، شاید واقعا پسرت اونجا شیطنت بیش از حد میکنه و نظم کلاسو بهم ...

فقط به پسر منم نمیگه با بچه های دیگه هم تنده هم ذیدم هم پسرم تعریف میکنه

2728
اخه من مهده دیگه هم گذاشتم. پارسال چرا پارسال از این حرفا نبود؟ 

نمیدونم والا حتما برو باهاش حرف بزن شاید مربیم مشکل داشته باشه

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
شیطنت داریم تا شیطنت بچون بچم یبار رفتم جای ابجیم بچها اذیت میکردن ب یکیشون گفتم نکن چنان فحشی بهم د ...

به اون که نمیگن شیطنت دختر خوب

این میگه یکم بدو بدو کنیم میگه بچه های بذی بودید برید تو کلاس زنگ تفریح ندارید

نمیدونم والا حتما برو باهاش حرف بزن شاید مربیم مشکل داشته باشه

بهش چی بگم؟ 

حرف بزنم یا تا دیر نشده جاشو عوض کنم؟ 

کلا مهدشو عوض کن

کار درستیه؟ 

همش میگم نکنه همه جا همین باشن... 

2740
بعدم تجربه ثابت کرده خیلی لی لی به لالای بچه نذارین فردا بزرگ شه باعث اذیت خودتون میشه پیگیری کن ولی ...

اینجا بمونه شخصیتش تخریب نمیشه؟ 

اخه وقتی میاد خونه خیلی عصبیه دندوناشو بهم فشار میده

پسرم وقتی میترسه س رو تی زبونی تلفظ میکنه

وقتی یه هفته سفر بودیم خوب بود الان دوباره س رو بد میگه

برو ب اون خاله مسخرش یگو عن خانوم یا مث ادم با بچها حرف بزن یا گمشو بیرون ملی هزینه نکردم ک یکی مث تو اعتماد ب نفس بچمو بگیره بلدی کلاسو مدیریت کن بلد نیستی بیجا میکنی ب بچه من تو هین میکنی بی ادب تویی ک بلد نیستی با بچه حرف بزنی اگ حاصل تشکر از یه قورمع سبزی نبودی قطعا تو تربیتت کم نمیزاشتن

مایه هفته سفر بودیم بعد دوشنبه که رفنه سر کلاس بهش گفته تو که نبودی بچه های من خیلی خوب بودن از وقت ...

داره اعتماد به نفس بچتو میبره زیر سوال.تو جمع تحقیرش میکنه بجای اینکه بری به طور خیییلی جدی با مدیر مهد و مربی صحبت کنی تاپیک میرنی؟میدونی در اینده چقد تو روحیش تاثیز منفی میزاره؟

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
برو ب اون خاله مسخرش یگو عن خانوم یا مث ادم با بچها حرف بزن یا گمشو بیرون ملی هزینه نکردم ک یکی مث ت ...

دقیقا من میگم بچه من جن‌ایت هم که بکنه این که حق نداره شخصیتشو خورد کنه

نهایتا میتونه از من بخواد بچمو ببرم یا بامن صحبت کنه

داره اعتماد به نفس بچتو میبره زیر سوال.تو جمع تحقیرش میکنه بجای اینکه بری به طور خیییلی جدی با مدیر ...

من موندم برم حرف بزنم یا جاشو عوض کنم؟ 

2706