2733
2739
عنوان

خانمها تو رو خدا بیایید روانی شدم الان باید چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 88 پست

خواهرم مهد کودک و پیش دبستانی داره روزایی ک جلسه دارن من میرم بعنوان مربی خداشاهده بعضی بچها خیلی شیطون و بی ادبن مجبوری یه جوری آرومشون کنی اول با مربی صحبت کن شاید شیطنتاشون بیشتر از اون چیزی هست ک پسرت میگه

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
رفتم بهم گفت بچه خوبی بوده روز اول اما روز بعد یه پسر بد اومده تو کلاسمون بچه شما هم دائم باهاش درگی ...

خب عزیزم بگو بچتو ازش جدا کنن

بگو بچمو نفرستادم اینجا ک ازار اذیت بشه

بگو بچمو ی کلاس دیگ بفرستین

بگو بچم حساسه شبا پامیشه گریه میکنه ک بترسن

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شادی بچه ها شیطونیه احتمالا اذیت میکنن اونم اینجوری میترسونه ولی واسه اینکه خیالت راحت برو ببی ...

عزیزم شیطنت مال سن اینا هست خوب

بعدم من کلاسهای دیگه هم بچمو بردم حتی جاهای دیگه دورادور حضور داشتم همیشه گفتن بچه خوبیه

خودم دیدم که شیطنت نداره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بعدم تجربه ثابت کرده خیلی لی لی به لالای بچه نذارین فردا بزرگ شه باعث اذیت خودتون میشه پیگیری کن ولی زیادیم طرف بچه رو نگیر وگرنه تا اخر داستان داری هر روز باید پروندش دستت باشه از این مدرسه به اون مدرسه نمونشو تو خونواده دیدم

2731
خب عزیزم بگو بچتو ازش جدا کنن بگو بچمو نفرستادم اینجا ک ازار اذیت بشه بگو بچمو ی کلاس دیگ بفرستین ...

یه کلاس بیشتر نیس

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
مایه هفته سفر بودیم بعد دوشنبه که رفنه سر کلاس بهش گفته تو که نبودی بچه های من خیلی خوب بودن از وقت ...

مثله اینکه مربیش تجربه ی کافی رو نداره،باهاش صحبت کنید اگر نتیجه نداد کلاسشو عوض کنید اینجوری متوجه میشید مشکل از کجاست

خواهرم مهد کودک و پیش دبستانی داره روزایی ک جلسه دارن من میرم بعنوان مربی خداشاهده بعضی بچها خیلی شی ...

اخه من پسرمو دیدم خوده مربی هم گفت مقصر اون پسره هست

مدیرشونم گفت خیلی بچه خوبیه

2738
مثله اینکه مربیش تجربه ی کافی رو نداره،باهاش صحبت کنید اگر نتیجه نداد کلاسشو عوض کنید اینجوری متوجه ...

دقیقا هم خیلی کم سن و ساله هم بی اعصاب روز اول من دیدم با تندی داشت یه بچه رو میکرد تو صف بعد اصلا این بچه ها نمیدونستن صف چیه این هی داد میزد صف بگیرید

عزیزم شیطنت مال سن اینا هست خوب بعدم من کلاسهای دیگه هم بچمو بردم حتی جاهای دیگه دورادور حضور داشتم ...

شیطنت داریم تا شیطنت بچون بچم یبار رفتم جای ابجیم بچها اذیت میکردن ب یکیشون گفتم نکن چنان فحشی بهم داد نمیدونستم چیکارش کنم اگ اون فحشو ب مادرش میداد میزد تو دهنش واکنش من فقط یه اخم بود

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
مایه هفته سفر بودیم بعد دوشنبه که رفنه سر کلاس بهش گفته تو که نبودی بچه های من خیلی خوب بودن از وقت ...

خب عزیزم با یه بچه که دشمنی نداره الکی، شاید واقعا پسرت اونجا شیطنت بیش از حد میکنه و نظم کلاسو بهم می ریزه. بچه ها هم که نمیان کارای خودشونو بگن، فقط گفته های دیگران و عکس العملا رو تعریف‌ میکنن. درسته که بچت برات عزیزه ولی حتما برو پیگیری کن نه با جبهه گیری بلکه دوستانه . بپرس که مشکل بچت  چیه، و سعی کن روی رفتارش کار کنی و در جهت رفتار بهتر تشویقش کنی مدام

بچه ها پسر من یه داداش کوچولو سه ساله داره تو این سه سال اصلا باهم دعوا نکردن 

اما این روزا میاد خونه همش داره داد میزنه 

البته هنوز رفتارش باداداشش خوبه ها اما عصبیه دندوناشو بهم فشار میده

مادرخانومی😁 لغوکاربری کردم.دشمن زیاد پیداکرده بودم😁بعدازاون بایکی دیگه دعوام شد.😟

عه عزیزم😍😍😍

وااای واست گزارش زدن دقیق طبق سلیقشون نبودی

خوش اومدی عزیزم💖💝

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
اخه من پسرمو دیدم خوده مربی هم گفت مقصر اون پسره هست مدیرشونم گفت خیلی بچه خوبیه

حتما پیگیری کن از طریق مهد اگ دیدی واقعا گیر الکی داده مهدشو عوض کن 

2706