2737
2739
عنوان

آبریزش دهان بچه

13346 بازدید | 18 پست

وای خسته شدم همش جلو لباسش خیس

از سه ماهگی تا الان که ۱۸ ماهشه ادامه داره 

دکتر گفت اگر باعث بثورات پوستی نشه ایراد نداره ولی کلافه شدم دیگه همش پیشبند یا جلو لباس خیس. سردم هست سرما نخوره یهو🤧

پسر منم اینجوریه 

بردم دکتر ریفلاکس تشخیص داد (با عکس معده)

لبنیات هم تشدیدش میکنه

شبا بیقراری نمیکنه تو خواب ؟

تند تند بیدار نمیشه؟

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای یادش بخیر داداشم اینطور بود تا 3 سالگی قربونش بشم 

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏
2731
سردی کرده

یکساله سردی کرده؟😁

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2738
نه بیدار نمیشه تو خواب. خوابش خوبه ببرم دکتر یعنی 

اگه علائم دیگه ای مث بیقراری شبانه یا خاروندن گوش و سر نداره یا چیز دیگه ای که مربوط به ریفلاکسه براش مشکلی پیش نمیاره فقط خودت اذیت میشی هی تند تند باید لباسشو عوض کنی

سردیش کرده. کمی گلاب اندازه نوک ناخن بده  . گاهی نبات داغ.. بده.... دور لبش و چونه اش روغن ویتامین آ بزن... زیر پیرهن دکمه دار بپوش بالا نره.. شکمش لخت بشه. شال نازک دور کمرش بلند. روسری نرم.... بچه گل اذیت نشه... بعضی ها رفلکس معده دارن.. بعضی ها کرمک.... دکتر بد نیس ببری. 

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.

بهش شیر میدی؟(نه شیر خودت)

اگه علائم دیگه ای مث بیقراری شبانه یا خاروندن گوش و سر نداره یا چیز دیگه ای که مربوط به ریفلاکسه برا ...

علائم که گفتی پیر من داره بنظرت دلیلش چیه؟ بیقراری... تکون دادن سر... توی خواب بیدار میشه گریه... آب دهانش اومده...

ببخشید تا چند سالگی بچتون آب دهانش خوب شد دیگه

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2706