2733
2739
عنوان

اگه کسیو دوست داشته باشین بهش میگین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9195 بازدید | 435 پست

اگه الان مجرد بودم از کسی خوشم میومد حتما می رفتم میگفتم تا یه عمر مثل الان حسرت نخورم  به خاطر غرور مسخره یه عمر باید حسرت بخورم از دور نگاه کنم این بدترین عذابه

خدایا شکرت یا امام زمان خودتت کنجدمو حفظ کن برای سلامتی کنجد مامان صلوات می فرستی 😘😘😘
وای چقدر بد عزیزم . کاش اون میومد جلو وبی دیگه گذشته حسرت نخور به سوهرت فک کن

شنیدم امده خواستگاری ولی بدون اینکه به من بگن جواب منفی دادن.اخه مادر اون وپدر من مخالف بودند.با پدرم مثل کارد وپنیر بودند.زود دعواشون میشد.شاید صلاحی تو کار بوده

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنیدم امده خواستگاری ولی بدون اینکه به من بگن جواب منفی دادن.اخه مادر اون وپدر من مخالف بودند.با پدر ...

اره حتما صلاح نبوده عزیزم

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
2728

توجامعه ما اینکه دختر ابراز علاقه کنه ی جور دیگ نگاه میکنن و اگ قبول کنن این رابطه رو هم ازتون کارای ناشایست انتظاردارن بنظرمن که تودلت نگهش داری خیلی بهتره پسرای این دوره زمونه جنبه این حرفا رو ندارن ودرک ابن جور مساعل براشون سخته البته توهین نشه عزیز نظر شخصیه من اینه گلم ان شاء الله ک موفق باشی درهرصورت

درکت میکنم عزیزم😭😭😭فقط از خدا میخوام حال دلت خوب بشه. الان ازش خبر نداری

نه از طریق خواهرش به عنوان واسطه بود با هم درارتباط بودیم واسه ازدواج ،منظورم همون چتای چند روزه ،من کلن بیشتر از دور واز طریق خواهرش حواسم بش بود واسشم آهنگ یواشکی سامان جلیلیو فرستادم 

2738
از کجا فهمیدی؟؟ هیچوقت درک نمیکنم چطور ی پسر میتونه ی دختری رو بخاد فامیل بود از زن داییم شنیدم که  به مادر بزرگم گفته بود فلانی را دوست دارم ولی مادرم کاری نمیکنه.ولی بهش نگه باز دخترا ی معذوریتی ...

به کم مغرور بود تو خانواده اش گفته بود 

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را

اونقدر نگفتم و فقط انتظار کشیدم وفکر کردم که چند وقته دیگه نمیدونم میخوامش یانه اصلا حسم عشقه یانه 

۵سال خودمو داغوون کردم که الان پراز شک و تردید باشم وااااقعاااا؟؟؟؟؟¡¡¡¡¡¡¡¡¡😑😑😑😑😤😤

حالم ازخودم و اطرافیانم و این فرهنگ مسخره بهم میخوره😭😭😭

بچه ها بیاید نظر بدید. یه پسر که کلی از ادم تعریف کنه و یسری سوال مثل محل خونه و شغل پدر اینا بپرسه ...

بگو هدفت چیه رک باش

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
اونقدر نگفتم و فقط انتظار کشیدم وفکر کردم که چند وقته دیگه نمیدونم میخوامش یانه اصلا حسم عشقه یانه&n ...

عزیزم خب بگو انقدر خودتو اذیت نکن

نمیگم

چون میترسم

میترسم از اینکه اشتباه انتخاب کرده باشم و بعد پشیمون بشم

از نامردی و بی وفایی میترسم

یکی اومد تو زندگیم که فکر میکردم هیچ کس به اندازه اون عاشق نیست ولی سر بزنگاه پشتمو خالی کرد

درست وقتی که منو عاشق کرد رفت...

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
نمیگم چون میترسم میترسم از اینکه اشتباه انتخاب کرده باشم و بعد پشیمون بشم از نامردی و بی وفایی می ...

الهی 💕💕😔😔😔😔😔😭😭😭

2706