2733
2734
عنوان

میشه بیاید😭

85 بازدید | 7 پست

دوستای خوبم شب بخیر،چی بگم حالم بده،دیشب با نامزدم دعوام شد،سر اینکه چند مین گوشی جواب ندادم و چندروزه همش گوشیم سایلنته،یکی این یکیم اینکه یه هو‌ به یه چیز نا مربوط گیر میده،که فکرمو درگیر میکنه مثلا چندتا سوال میکنه دیشب کی خوابیدی چند مین بعد من خوابیدی؟منم گفتم مگه گوشی دیگه داری که با اون انلاینیمو چک کردی،شایدم به دستی بود.خلاصه الکی الکی بحث شد و گفت شب بخیر اما از ۴ صبح دیگه تا الان زنگ نزده منم نزدم‌چون واقعا اون مقصره،میترسم یه روز بگذره و نزنگه و دیگه نشه درستش کرد،دلم گرفته چرا اخه سر مسائل کوچیک یه روز باید قهر کنیم؟چیکار کنم؟اگه نزنگه چی😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه شکاکه. رابطه ای که همش استرس توضیح دادن داشته باشی فایده نداره 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
2731
امان از آدم شکاک و الکی گیر ! یه سال و نیم عمرو گذاشتم پاب همچین آدمی آخرم درست نشد !! غرورم دارن آخ ...

شکاک که در اصل منم،اونم همش میگه چیکار کنم خوب شی اما حتی اوضاع هم خوب باشه من میگم حتما داره احتیاط میکنه من نفهمم

2738