2737
2734
عنوان

اموزش بورس

| مشاهده متن کامل بحث + 2704 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان گرامی سلام

در این روزهایی که به دلیل شیوع کرونا کسب و کار خیلی از ما راکد و تعطیل شده شاید فعالیت و کسب درآمد مجازی گزینه ی خوبی برای جبران ضرر های مادی ما باشه

فعالیت در بورس و ارز مجازی در این روزها گزینه مناسبی برای کسب درآمد هست

اگر بلد هستید تشریف بیارید این گروه و از تحلیل ها و راهنمایی هایی که برای رضای خدا به رایگان در اختیار شما قرار میگیره استفاده کنید

و اگر هم تابحال انجام ندادید توصیه من اینه بازم تشریف بیارید و آموزش ببینید تا راه بیوفتید

چون همه چی رایگان و برای رضای خدا در اختیار شما قرار میگیره

https://t.me/joinchat/A47_2R25-a6lYrON7XC0Gw

امير المؤمنين على بن ابيطالب عليه السّلام

زكوة العلم نشره

زکات دانش،نشر آن است.

گروه اموزش رایگان بورس👈 @boursbazarr  را در تلگرام جستجو کن 🔎 و یا این لینک را در محیط تلگرام کپی کن https://t.me/joinchat/A47_2R25-a6lYrON7XC0Gw
من پارسال دی ماه سرمایه گذاری کردم حداقل سرمایه ش هزار دلاره سودش هم هر روز میاد میتونی روی سرمایه ا ...

مستقیم ودش میاپ ب حسابمون ؟؟؟؟یکی میکفت باید تبدیل ب بیت کوبن و اینا کنیم که خیلی دردسر داره

میشه یکمی توضیح بدی من میخام وارد شم هبچی نمیدونم⁦☹️میترسم سرمایمو از دست ندم

بعد ماهی بیست درصدشم میگن مالیات کم میشه ک باحتساب روزی سه دلار میشه ماهی ی تومن

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢
2731
یعنی راضی ازش خودمم سرمایه گذاری کردم البته هنوز یک ماه نشده شما کسی رو هم معرفی کردین میتونم بپرسم ...

عزیرم شماراضی بودین؟؟

منم میخام وارد شم

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢
2738

آموزش تحلیل تکنیکال بازارهای مالی (فارکس)‌ توسط مدرس با سابقه خانه سرمایه

با تدریس اصولی استاد ایمان  اختر با سابقه 18 ساله آموزش و تحلیلگر ارشد شرکت های بورسی، دارنده مدرک QAL  از انگلستان، فوق لیسانس اقتصاد و مدرک فنی و حرفه ای درآمد دلاری از فارکس خواهید داشت بازاری با ثبات و 24 ساعته که واریز و برداشت خود را از طریق ( web money) به آسانی انجام خواهید داد که بهترین گزینه برای سرمایه گزاری است که باید برای دستیابی به این هدف دانش و مهارت کافی داشته باشید که در این مسیر با کارگاه های معامله گری و پشتیبانی رایگان همراه شما هستیم.

09383357239

آموزش های کلاسیک

آموزش خطوط حمایت و مقاومت

آموزش تحلیل هارمونیک

آموزش به سبک الیوت

کار با ابزارها و اندیکاتورها

رسیدن به پلن و سیستم های معاملاتی موفق

مدیریت اکانت

صفر تا صد آموزش در 15 جلسه ( یک جلسه 3 ساعته در هفته )

برگزاری آزمون  و ارائه مدرک از QAL انگلستان

قیمت مناسب و در صورت عدم رضایت شما از جلسه اول آموزش هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد