2737
2734

من دائم قیافمو توی اینه چک میکنم خیلی زشت هستم الانم چاق شده صورتم خیلی زشت شدم چشام ریزه و صورتم خیلی بزرگه دماغم نیاز ب عمل داره از خدم بدم میاد ب خصوص دانشگاه ک میرم سختمه احساس زشتی میکنم و احساس میکنم دیگران از من متنفرن یا دارن مسخرم میکنن ای خدا😭😭😭😭 دانشگاه ی شهر کوچیک قبول شدم میرم دلم میترکه ی ترم هم سر همین افسردگیا مشروط شدم باز باید بیشتر بمونم اونجا خدا منو ور داره😭

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اشکال ندارع مثل بقیه کار کن پول جور کن بکوب از نو بساز .

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2740

من معتقدم بدنم هدیه ی والدینم هست و خونه ای برای روح منه تا بتونم توی این دنیا زندگی کنم و تجربیاتی ک لازمه رو بدست بیارم،توی سخت ترین روزهای زندگیم فقط جسمم کنارم بوده و اینو باور دارم ک صورت و اندام ما ویترین مغازه نیست ک هر فصل با تغییر معیارهای زیبایی تغییرش بدیم.بهترین رفتار رو با صورت و جسمت داشته باش و اینو بدون انرژی آدم ها توی روابطشون خیلی موثر تر از زیبایی ظاهریشونه.انقدر ب خودت سخت نگیر

اره بیماری کمبود اعتماد له نفس و عرت نفس داری نفس

ای خدا ور داره منو خیلی زشتم خیلی رفتم ابروهامم فیبروز کردم شبیه سگ شدم خاک عالم😭

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
خوب چرا عمل نمیکنی بینی رو

پول ندارم منه خاک برسر عملش ۶۰ میلیون😭😭😭

عزیزم مطمینم تو زشت نیستی ، فقط عزت نفست کمه، برو پیش روانشناس و مشاور صحبت کن در مورد مشکلت...خیلی ...

وای بخدا بدون ارایش دیشب رفتم پیتزا بگیرم از اسنپی دم خونمون مرده ی جوری نگام کرد بد نگام کرد چون زشت بودم🥴😭

اشکال ندارع مثل بقیه کار کن پول جور کن بکوب از نو بساز .

چشمو ک نمیشه بکوبم بسازم چشم ی چیزیه ک با عمل درست نمیشه😭😭😭

2706