2737
2739

چند هفته ای؟

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استارتر من از طریق خواب همون دوهفته اول جنسیت بچه هام را میفهمم حالا تو خواب چی میبینی؟

من خواب ندیدم ولی مامانم و خواهرم دختر دیدن 

عشق مامان و بابا تو راهه😍 
 الان ۸هفته ام

علامتی نداری؟

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2738
استارتر من از طریق خواب همون دوهفته اول جنسیت بچه هام را میفهمم حالا تو خواب چی میبینی؟

من خواب پسر دیدم

برای سلامتی خانوادم و نی نی تو دلیم صلوات بفرستید.اجرتون باآقا امام رضا
گوشت قرمزو مرغ نمیتونم بخورم اصلا از گلابی و چایی خوشم نمیاد ماست و آش دوغ وسبزی دوس دارم با موز

من حدسی میگم پسره

2706