2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ملبانی خلبانی پرستاری🤣

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738

شورت قرمز و دامن کوتاه 😑

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

چرا فکر میکنی که به قلب یه مرد باید نفوذ کنی؟

نمیدونم این زن های ما چشووونه که فقط میخان دنبال یه مرد بیافتن که اونو دوس داشته باشه 

اونا هم که خیلی قدر و منزلت حالیشون میشه😡

زندگی مشترک من و من 🏡

الكي بزرگشون كني در صورتي ك هيچي نيستن🤪

هواي خيكشون رو داشته باشي🥴

دائما بگي تو بهتريني و منم خوشبخت ترين......😏

در كل مرد جماعت عقل و هوش درست حسابي نداره عقلش ب چششه هر روز ي شكل باشي😒تنوع طلبن ديگعه.....

صبح و شب بگو بهت افتخار ميكنم خوب💩وسط زندگيم..........................

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2706