2733
2739
عنوان

چقدردلم میخواست ظریف بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1349 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگ قدو وزنت چنده؟:/بخدا اگ بگی ۶۰،۱۷۰ خودمو دار میزنم

از الان طناب دارتو اماده کن 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
اخلاق و رفتار زنانه و ظریف خیلی مهمممممتره 

از زنهای تپلو با نازو عشوه  و خوشتیپ انقد خوشم میاد😍😍😍اگه پسر بودم زن تپلو میگرفتم😍😍😍😁 لپشو میکشیدم😄😄😄

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

قد ۱۷۰ چطوره؟؟ واسه کسی ک پاهای بلندی داره نسبت ب بالاتنش؟؟

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
2738
باز من از اون ور بوم افتادم آنقدر چهره و اندام ظریفه همه فک میکنن بچه ام...و این حس دوست ندارم میگم ...

خب اینم خوب نیس.معمولی خوبه....اما درشت بودن بدتر از ظریف بودنه.خجالت میکشم کنار بعضی مردامون بایستم.انگار هم قدشونم

نه عزیزم...هردو رو کم گفتی.قدم ۱۷۴.وزنم ۹۰

قرار نیست همه یه شکل باشن که دوستم☺ حالا اگه ظریف بودی میگفتی ریزه ام کاش درشت بودم.ناشکر نباش.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

والا منم تو بچگی همچین حسیو تجربه کردم که خداروشکر رشدم متوقف شد یهو. 

خیلی تو بچگی قد کشیدم مثلا کلاس اول بودم میگفتن وای انگار کلاس چهارمه یا پنجمه بخاطر همون عذاب می کشیدم نمی تونستم راحت بچگی کنم ، خداروشکر از کلاس اول راهنمایی که رسیدم به ۱۶۵ دیگه قد نکشیدم.

2706