2703
2553
عنوان

چقدردلم میخواست ظریف بودم

1188 بازدید | 63 پست

از نوجوونی این حس بد روداشتم.نسبت ب هم سالام درشت بودم.وقتی خواستم ازدواج کنم هم باوحوداینکه همه از اندامم تعریف میکردن اما بازم خودم حس خوبی نداشتم.الانم ک بعددوتازایمان وخونه نشینی خیلی چاق شدم خیلی حس بدی دارم.درسته میتونم لاغر بشم اما کلا جثه درشنی دارم.

این جزء یکی از حسرتای زندگیم بود که کاش ظریف تر بودم.خیلی از حرکات وکارایی ک دلم میخواد براشوهرم اتجام بدم رو به خاطر جثم خجالت میکشم انجام بدم.انگار که بهم نمیاد....

خواستم بگم خوش ب حالتون شماهایی که اندام وقد وجثه مناسبی دارین....

بجان خودم فک کردم محمدجواد ظریفو میگی😐

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

فکرکردم وزیر خارجه رو میگی😀😃

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا بمام گفتن زن باید بغل پر کن باشه چیه لاغر و ریزه😫😫😫

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2720

منم دلم ميخواست روحاني باشيم

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

چقدر اعتماد به نفست پایینه دختر

رو خودت کار کن

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2714

اخلاق و رفتار زنانه و ظریف خیلی مهمممممتره 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706