2733
2734

همون بود که مسخرش میکردیم بخاطر شلوارش

دوماد شده😁

یعنی احتمال اینکه من تو این نقطه از جهان به دنیا بیام چقدر بوده؟

ولی حالا من یه سوال جدی دارم.

قبلش بگم که من خدارو قبول دارم و اینم قبول دارم که هرکس تو زندگیش به نحوی امتحان میشه همه مشکلات دارن و این حرفا.اینارو بلدم منکرشم نیستم ولی حالا سوال اینجاست

خدایی خدایی منی که تو این برهه از زمان به دنیا اومدم تو این کشور و... آیا امتحانات سخت زندگی من با اون کسی که چشم باز میکنه فرزند مثلا ملکه هست یکسانه؟

نیاید بگید آخرتو ایناها بحث من سر دنیایی هست.

بزرگترین مشکل زندگیم با این نماز حل شد.اینجا کلیک کنید برای دیدن. منم دعا کنید💐

😂😂😂😂😂نصف مشکلات مملکت حل شد الحمدلله

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم من شنیدم ما خودمون اومدنمون به کره زمین و حتی شرایط زندگیمونو برا تکامل و رشد روحمون انتخاب کردیم😊

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂
عزیزم من شنیدم ما خودمون اومدنمون به کره زمین و حتی شرایط زندگیمونو برا تکامل و رشد روحمون انتخاب کر ...

عزیزم میشه بپرسم شما نشنیدی دکمه غلط کردمش کجاست؟🤕

بزرگترین مشکل زندگیم با این نماز حل شد.اینجا کلیک کنید برای دیدن. منم دعا کنید💐

حالا جاستین با کی ازدواج کرده؟؟؟

اسراییلی پست فطرت....

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
2706