2737
2734
والا منم  یعنی عصر ظرفارو شستم وگاز رو تمیز کردم داشتم میمردم

من وقتي كار ميكردم بعدش بدن دردي ميومد سراغم😑

بخدا ما خيلي گناه داريم😂😂من بادمه خواهرام يه وعده خونه خودشون غذا ميخوردن ميومدن به غذاي ماهم ميرسيدن اونم مخوردن

دردانه مادر خوش اومدی...الهي شكر❤️
خداروشكر  كاش من اشتها داشتم حداقل از بيرون غذا ميگرفتم  باور ميكني از اول بارداري هنوز ...

ای جونم عزززیزم

یعنی اصلا نمیتونی بخوری؟مثلا سعی کن تخم مرغ بخوری که پروتیین داره یا چیزایی که گوشت نمی‌خوری جایگزین شه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقتي كار ميكردم بعدش بدن دردي ميومد سراغم😑 بخدا ما خيلي گناه داريم😂😂من بادمه خواهرام يه وعده ...

آره والا 

خواهرشواهرام هم ۲۴ ساعته تلپ خونه مادرشون

ماهم الکی مجبوریم وانمود کنیم همه چی خوبه

2728
ای جونم عزززیزم یعنی اصلا نمیتونی بخوری؟مثلا سعی کن تخم مرغ بخوری که پروتیین داره یا چیزایی که گوشت ...

تخم مرغو ميخورم بعضي وقتام مرغ 

ولي گوشت قرمز اصلا

آره والا  خواهرشواهرام هم ۲۴ ساعته تلپ خونه مادرشون ماهم الکی مجبوریم وانمود کنیم همه چی خوبه

بخدا تو اين وضعيت و تنهايي سو تغذيه ميگيريم دختر

بخدا تو اين وضعيت و تنهايي سو تغذيه ميگيريم دختر

خخخخ خداهوامونو داره نگران نباش

واای من تا لنگ ظهر میخوابم انگار با میخ زدنم رو تخت

خخخخ خداهوامونو داره نگران نباش واای من تا لنگ ظهر میخوابم انگار با میخ زدنم رو تخت

من بيدارم ولي جم نميخورم تا دوازده😂

2738
عززیزم الهییی قوم الظالمین نمیان پیشت؟

نه بابا 

فقط شام يا نهار صدام ميزنن ميرم 

اونم با اين وضعيتم اصلا دوس ندارم ار پله ها برم پايين ولي خو الان نرم حرف درست ميكنن

نه بابا  فقط شام يا نهار صدام ميزنن ميرم  اونم با اين وضعيتم اصلا دوس ندارم ار پله ها بر ...

خو اونا بیارن برات غذا رو که تو نری پله ها رو 

والا من نه تنها کسی هیچ کوفتی برام نمیاره بلکه بااین حاملگی توقع دارن برا باباش غذا ببرم عتیقه ها 

منم اصلا محل نمیذارم

خو اونا بیارن برات غذا رو که تو نری پله ها رو  والا من نه تنها کسی هیچ کوفتی برام نمیاره بلکه ...

چه ميدونم شعورشونه ديگه بهشونم گفتم دكتر گفته ايتراحت مطلق باش

برنگشته مادرشوهرت؟

چه ميدونم شعورشونه ديگه بهشونم گفتم دكتر گفته ايتراحت مطلق باش برنگشته مادرشوهرت؟

من اون موقع گفتم هماتوم دارم یک درصد باور نکردن فک کردن اینجورمیگم نرم خونشون.نه جا خشک کرده خانوم تهرانی 😆😆

من اون موقع گفتم هماتوم دارم یک درصد باور نکردن فک کردن اینجورمیگم نرم خونشون.نه جا خشک کرده خانوم ت ...

من از سونوگرافي برگشتم رفتيم پايين نشونش دادم 😂

خانم حاجيه ديگه😂

2706