2733
2734
عنوان

خدا رو چطور حس ميكني؟؟؟

467 بازدید | 16 پست

هر كي خدا رو يه جور حس ميكنه . من اينجور خدا رو حس ميكنم كه تو لحظه لحظه زندگيم هست و هرجا به يه مشكلي بر ميخورم به اميد وجودشم كه اين مشكلو حل كنه . و واقعا رسيدم به جايي كه تنها پشتيبان هميشگيم خداست و همه جوري ميتونم بهش تكيه كنم .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم همینطور

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728

وقتی خوشحالم و کارارام ردیفه که حس میکنم حمایتم میکنه ولی  موقع هایی که بدبخت میشم حس میکنم بهم خیانت کرده و دیگه خدای من نیست منو دوس نداره😂

دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙
2738
همين الان با شنيدن صداي بارون دارم حسش ميكنم

خوش به حالتون 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

همه جا حضور خدا رو احساس می‌کنم؛ اما بیشترین جایی که حضورش رو بهم یادآوری می‌کنه درست لحظه‌ایه که از اطرافیانم و اتفاقات ناامید شدم و اون موقع خدا یه شیرینی کوچیک تو زندگیم هل میده. درست مثل زمانی ک نقشه‌ی فرار از خونه رو می‌کشیدم و خدا چندتا چندتا برام خاستگار فرستاد و همسریو بهم هدیه داد😌😌😌

خدا هست، من همه جا گفتم خدایا هر چی خودت صلاح میدونی همون بشه؛ ولی همیشه همسرمو امانت می‌سپارم دست خدا و پیامبر امانت‌دارش تا صحیح و سالم برسه خونه و بیاد تو کانون گرم خانواده☺☺

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2706