2410
2553
عنوان

خدا رو چطور حس ميكني؟؟؟

464 بازدید | 16 پست

هر كي خدا رو يه جور حس ميكنه . من اينجور خدا رو حس ميكنم كه تو لحظه لحظه زندگيم هست و هرجا به يه مشكلي بر ميخورم به اميد وجودشم كه اين مشكلو حل كنه . و واقعا رسيدم به جايي كه تنها پشتيبان هميشگيم خداست و همه جوري ميتونم بهش تكيه كنم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینطور

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2720

وقتی خوشحالم و کارارام ردیفه که حس میکنم حمایتم میکنه ولی  موقع هایی که بدبخت میشم حس میکنم بهم خیانت کرده و دیگه خدای من نیست منو دوس نداره😂

دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙
2714
همين الان با شنيدن صداي بارون دارم حسش ميكنم

خوش به حالتون 

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

همه جا حضور خدا رو احساس می‌کنم؛ اما بیشترین جایی که حضورش رو بهم یادآوری می‌کنه درست لحظه‌ایه که از اطرافیانم و اتفاقات ناامید شدم و اون موقع خدا یه شیرینی کوچیک تو زندگیم هل میده. درست مثل زمانی ک نقشه‌ی فرار از خونه رو می‌کشیدم و خدا چندتا چندتا برام خاستگار فرستاد و همسریو بهم هدیه داد😌😌😌

خدا هست، من همه جا گفتم خدایا هر چی خودت صلاح میدونی همون بشه؛ ولی همیشه همسرمو امانت می‌سپارم دست خدا و پیامبر امانت‌دارش تا صحیح و سالم برسه خونه و بیاد تو کانون گرم خانواده☺☺

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2706