2733
2739

خودش آشتی کرده. کادو خریده و اومده دنبالم خونه ی باباش خخخ قهر میکنم میرم خونه باباش 😁😁😁😁یه بارم آشتی مون دادن 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر شوهرم و مادر شوهرم آشتی مون دادن 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2728

من دعواي سخت اگر داشتم ب بقيه اجازه ندادم اشتيمون بدن

شايد  دو  سه مورد از طفوليت تا كنون.بقيه ام خودم سريع ماچو بوسه و اشتي بوديم

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2738

تو این 15 سال زندگی مشترک ،نزاشتیم هیچکی حتی بچه هام از ناراحتی بین ما خبر دار بشن 

البته قهر جدی که نداشتیم خداراشکر ولی بالاخره دلخوریای ریز داشتیم دیگه 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

یساله و. خورده نامزدیم.. دوسال هم همدیگه رو میخواستیم قبل ازدواج ایندفعه سرم داد زد خواستم ی تلنگری بهش وارد شه ک دیگه سرم داد نزنه...اخه زود جوش میاره  زودم یادش میره همون لحظه...بعد قرار بود بره راه دور.. اصلا باهاش حرف نزدم و منو رسوند خونه و رفت..وقتی رسید اس داد گفت رسیدم. جواب ندادم.. ی اهنگ فرستاد بنام چشمون کردن.. بازم جواب ندادم. بعد ی متن عاشقونه فرستاد بازم. جواب ندادم.. یروز کامل بهش زنگ نزدم ک حرف بزنیم.. دومین روز خودش زنگید دیگه طاقت نیاوردم باهاش خوب حرفیدم.. ولی خیلی دلش گرفت گفت دیگه اینجوری باهام قهر نکن انگار غریبه میشی بعدش

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....                             
2706