2733
2739

فكر ميكنم ديگه هيچى توى دنيا نميتونه خوشحالم كنه

اينكه دنيا اينقدر كثيفه كه پدرم توى اين سن با هرزه ها باشه و به مادرم خيانت كنه،اينكه دختره ى هرزه بخاطر پول دور و اطراف پدرم باشه....واقعا از زندگى خيلى خيلى خيلى خسته ام

كاش ميشد ادم هر موقع ميخواد بميره😔😔😔

هيچ اميدى ندارم توى زندگيم..حتى خيلى تاپيك زدم كه برم به كسى كه دوسش دارم بگم يا نه؟ولى الان ميبينم 

اون لياقت داره با ادمى بهتر از من باشه نه من...

من فقط به درد مردن ميخورم😭😭

زیاد بریدم کدومو بگم؟!😐

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی از دوره های زندگی به قدررری سخته و دردناک که آدم حس میکنه دنیا وایستاده و نمیگذره ولی عجیب این جمله رو باور دارم این نیز بگذرد 

رازي بين من و پروردگارم هست من قلبم را به او سپردم ...
2728

این چن ساله توسختیم دیگه بریدم نه خدا مرگم میده نه فرجی میکنه

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2738

میدونم خیلی سخته ولی نهایتا پدرت آدم پستی و ارزش غصه خوردن نداره، به خودت بیا و یه جور دیگه به قضیه نگاه کن ینی به خاطر هرزگی و رذلی اونا زندگی رو به کام خودت و مادرت تلخ نکن 

مادرتون عكس العملش چيه ؟همتون صبوري و سكوت ..

يه مدت كه دعوا و جر بحث كردن... ولى چ فايده ادمى كه هرز بپره و ذاتش خراب باشه كه ديگه درست نميشه

الانم مادرم مجبوره بسازه😔😔😔

میدونم خیلی سخته ولی نهایتا پدرت آدم پستی و ارزش غصه خوردن نداره، به خودت بیا و یه جور دیگه به قضیه ...

وقتى داريم يه جا زندگى ميكنيم و مجبوريم هر روز ببينيمش خيلى سخته تحملش

نميگذره اخههه ديگه قلب درد گرفتم ديشب از درد قلبم از خواب پريدم

مشکلات زندگی تموم نمیشه هیچ وقت فکر نکن این مشکل رد کنی تا آخر عمرت مشکل نخواهی داشت من خودم به شدت مشکلات زیادی رو گذروندم الانم مشکلاتی دارم که بعضی وقتا جلو نفسم میگیره 

ولی زندگی همینه 

من به این معتقدم که بایدزقوی باشیم در کنار همه سختی ها دلخوش باشیم 

رازي بين من و پروردگارم هست من قلبم را به او سپردم ...
2706