2737
2739
عنوان

شپش لطفا بیاین😶

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 53 پست

فکر میکنم اون اسپریا که برای لباسه قابلیت استفاده برای سر هم داره

و خاصیتش پیشگیریه یعنی تا یه مدت نسبتا طولانی شپش تو اون محیط زنده ننیمونه

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دال لیس زدم و تخماشوهم جدا نکردم بعد چند وقت خودشون ریختن

خب بستگی داره شدتش چه قدر باشه ممکنه شما زود متوجه شدی باشی و بار انگلیت کم بوده باشه. کیسایی داشتیم که طرف مدت خیلیی طولانی شپشش هنوز درمان نشده و هی عود میکنه

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
😭😭😭نگووووو پس اونا که بعد شامپو روی شونه بودن تخم نبودن؟ 

چرا بودن بازم هستن ولی

😭😭😭نگووووو پس اونا که بعد شامپو روی شونه بودن تخم نبودن؟ 

چرا ديگه 

با شونه كنده ميشه نَه شامپو خالي 

باز بگرد كاري نداره من خودم انجام دادم 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2740
توحموم میزنم بیرون هم بزنم؟ 

اگه زیاده بزن. روغن زیتون بزن به موهات و شونه بزن.

منو دخترمم متاسفانه تو سفر تابستون گرفتم هردرمانی رفتم جواب نداد تا اسپند زدم.

یه شونه هم از دیجی کالا خریدم چون تو بازار گشتم پیدت نکردم اونم خیلی کمکم کرد چون تخمارو میکشید بیرون. برا دخترم فقط با چندبار شونه کردن تمیز شد چون موهاش کمتر بود ولی من موهام پر و بلنده یه کم بیشتر طول کشید

من برا دخترم ک تمیز میکردم بعضیاشون اصلاااااااا دیده نمیشدن  نمیدونم برا خودم چطور میخان پیدا ...

تو نور خورشید خیییلی بهتر پیدا میشن قشنگ برق میزنن 

برو یه جا پرده ها رو بزن کنار نور روز بیفته

من برا دخترم ک تمیز میکردم بعضیاشون اصلاااااااا دیده نمیشدن  نمیدونم برا خودم چطور میخان پیدا ...

اره من سر پسرمو نگاه میکردم دیگه تمیز شده بود ولی ننیدونم از کجا میومدن؟چرا رنگ رشک قهوه ای یا سیاه میشه موقعی ک میخواد در بیاد  

2706