2733
2739
عنوان

شپش لطفا بیاین😶

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 53 پست
نمیتونم بگردم خودم 😞 کسی هم راضی نمیشه برام بگرده 😭 الان خارشش خوب شده ینی میگی امکانش هست تخ ...

آره حالا دوباره از تخم میان بیرو ن خیر ندیده ها

دوباره بزن تا فرصت نکردن دوباره تخم بذارن از بین برن

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی بزنیم به لباسا دیگه از کسی نمیگیریم؟

بله.گفتن به یقه لباس بچه ها بزنید .ولی نمیدونم برای مو هم قابل استفاده باشه یا نه .باید از داروخانه سوال کرد

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2728
نمیتونم بگردم خودم 😞 کسی هم راضی نمیشه برام بگرده 😭 الان خارشش خوب شده ینی میگی امکانش هست تخ ...

اگه تخماشو جدا نکنی فایده ای نداره ها چون اونا دوره جنسیشون ۷روزه کامل میشه(یعنی از تخم در میاد و به بلوغ میرسهو..)روز از نو روزی از نو

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤

فقط اسپند نابودشون میکنه برا بچه یک بار برا بزرگتر چندبار بزنی میرن.

البته شونه دندونه ریز خیلی مهمه که بزنی.

من یه شونه از دیجی کالا خریدم حتی بدون هیچ درمانی مرتب تا چندروز باهاش شونه کنی همه رو میکشه بیرون

2740
اگه تخماشو جدا نکنی فایده ای نداره ها چون اونا دوره جنسیشون ۷روزه کامل میشه(یعنی از تخم در میاد و به ...

چجوری بگردم؟ هیچ کس برام نمیگرده منم مه پشت سرم رو نمیتونم ببینم 

چجوری بگردم؟ هیچ کس برام نمیگرده منم مه پشت سرم رو نمیتونم ببینم 

ببین موهاتو نصف کن بریز دو طرفت خیلی دقت کن تا جایی که میتونی جدا کن

بعدم زیاد موهاتو شونه کن 

مخصوصا با اون شونه دندونه ریزای تو شامپو

بعضی شامپو ها روغن دارن که جداسازی تخم ها رو راحتتر میکنه

نیدم سرکه هم تخمو شل میکنه

با د بار شامپو خود خود شپشا میمیرن ولی اون تخما خیلی مهمه

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤

اره من خواهرم گرفت 

موهاي خودمو خودم ميگشتم 

دسته دسته كن با شونه شامپو نو لايس تيكه هاي كوچيك موهاتو اَز بالا تا پايين بگرد كاري نداره 

شامپو رو تخم اثر نداره صد در صد تخم مونده اگه نگردي ماه ها اين وضع ادامه داره هر شپش روزي هشت تا تخم ميذاره 

مامانم برا خواهرمو هر روز ميگشت سه ماه طول كشيد چه برسه تو كه نميگردي 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2706