2737
2739
عنوان

ازمون استخدامی اموزش پرورش

439 بازدید | 63 پست

چقدر روز کوتاه شده ...نمیرسم بخونم  وقت کمه...

چیکارکنم؟؟؟؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فرقی نداره که فقط آفتاب زود غروب میکنه

6بیدارم تا۷مشغول صبحونه و فرستادن دخترم ب مدرسه م.  و بعدش یهو میشه ساعت ۷ونیم بعد تامیام ۳۰صفحه بخونم ساعت زودی میگذره باید غذادرست کنم بعد میشه ۱۱تامیام بخونم ظهرشده تامیام بخونم (بعدنهار)ساعت ۲شده یکم خوابم میگیره میخونم یهوساعت۵شده یهو۶شده .. تا ۷و خورده ی مشغول شام و... تا ۹میخونم  از۹ب بعد دیگه کشش ندارم 

من قبلا اینطوری درس نمیخوندم 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2738
اگه میتونی شبها تا دیر وقت بخون

تامیخوام شب بخونم خوابم میگیره قهوه هم میخورم فایده نداره  

6بیدارم تا۷مشغول صبحونه و فرستادن دخترم ب مدرسه م.  و بعدش یهو میشه ساعت ۷ونیم بعد تامیام ۳۰صفح ...

عزیزممممم

نمیدونستم خانه دار و بچه داری❤

طبیعیه که با این همه کار روزت زود شب بشه

قرن بیست و یک برای بقیه کشورهاست، ما نهایتا سال دوم هجرت باشیم     
عزیزممممم نمیدونستم خانه دار و بچه داری❤ طبیعیه که با این همه کار روزت زود شب بشه

چ کنم؟؟؟تورو خدا بهم راهکاربدید. برسم این حجم ازدرسها رو تموم کنم تا ۳۰ ابان.. وای حتی نمیرسم تست بزنم

دروس دانشگام

یعنی دونه دونه میخونی اینطوری که خیلی سخته من فک کردم از یه کتاب جامع میخونی

دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙
صبح زودتر بيدار شو  يا شب تا ديروقت بيدار بمون

صبح اگه موقع نماز بیداربمونم ساعت ۸ یا حدود ۱۰ ناچار خوابم میگیره

یعنی دونه دونه میخونی اینطوری که خیلی سخته من فک کردم از یه کتاب جامع میخونی

من ریاضی و زبان و حذف کردم بقیه ش روهم ی ۱۰ تایی میشه

2706