2737
2739
عنوان

قانون جذب

3162 بازدید | 183 پست

بچه ها از تجربه جذبتون بگید من خودم کلی وویسایه ساناز اسبقیو امیر شریفیو گوش میدم و عمل میکنم قبلا خوب نتیجه گرفتم ولی الان اصلا نمیشه جذب کنم به نظرتون مشکل چیه؟شماها چیکار میکنین؟

ذهنت مشغول. شاید

و تو حالت ریلکسی گوش نمیدی

تا امواج مثبت تو درونت جریان پیدا کنه

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قلق داره 

من قبلنا خیلی خوب جذب میکردم چیزایی رو که میخواستم اما العان خیلی ضعیف شدم

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
2738
من بعضي وقتا چيزايي رو جذب كردم ك بعدش گفتم اي كاش هيچوقت جذب نميكردم

مثلا چی 🥴

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
قلق داره  من قبلنا خیلی خوب جذب میکردم چیزایی رو که میخواستم اما العان خیلی ضعیف شدم

قلقش چیه ؟

البته من زیاد بدست اوردم 

ولی واسه بچه تا الان ک نشده

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍

من کاری بنتیجش ندارم ولی روحیم خیلی خوب شده، دگ همش ناراحت و غمگین نیستم ،باعث شده مثبت اندیش بشم و کمتر عصبانی بشم و یا دپرس 

تلاشم بیشتر شده کمتر گند میزنم

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2706