2733
2734
عنوان

حس میکنید بعد مرگ چه جور دنیایی داریم و وضعیتمون چجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4999 بازدید | 451 پست
تهرون😂😂😂😂

من شمالم😆

یک عدد بچه شمال جهنمیه اهل قلیون و پاستیل دوست با طعم نوشابه😎✌

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه بارونی میاااد

اسلامشهر رعد و برق خفنی زد 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

یه بنده خدایی مرده بوده بعد وقتی اونو میبرن همونجایی ک مرده  میزارن  بعد کسی ک اونجا رو نظافت میکنه میبینه داره صدا میاد خیلی میترسه و میره بقیه رو خبر میکنه بعد متوجه میشن ک زنده شده، بعد همه چیو توضیع میده ک وقتی مردم یه نور خیلی زیاد اومد جلو چشمم جوری ک هیچ جا رو ندیدم گفت ب سرعت زیاد رفتم سمت یه جایی مثل اندازه  سوراخ قفل در میگفت من از این رد شدم همه خاطرات اومد جلو چشمم از زمانی ک نطفه بودم رو دیدم تا بزرگسالی و می‌گفت خیلی پشیمونم باز ب این دنیا بازگشتم دوست داشت باز بمیره میگفت این دنیایی ک هستیم مثل زندان وقتی بمیرید آزاد میشید این دنیا هیچ لذتی نداره. 

2731
پاشین جمع کنین برین توووبه😂 تسبیح من کوووووووو من بهشتی ام باشم،شماها منو عین خودتون جهنمی میکنین ...

عکس پروفایلتو نیگا 

با این وضع میخوای بری بهشتتتتتتتتت  

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
تو ک مارو فروختی ب بهشت بیزحمت حوض عسلو یه سوراخ کن بذا یکم عسل بیاد توی بهشت طعم سرب عسل بسازیم

دیگه گفتم درخواستا بالاست که مارو تنها نزار دیگه منم مراااامی پشت پا زدم به بهشت 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
پاستیل هنوز معلوم نیست مال بهشتیاس یا جهنمیا  باید قبلش معلوم بشه

😂😂😂😂😂😂😂😂😂ازونجایی ک این اسم ریشه ی خارجی داره پس جزو اقلام ممنوعه س

تو میخواستی نهرو کنی دریا... شدی شبیه مردمت
حس خيلي قشنگي داري .احساس ميكنم تو اين همه نظرات كه ميدن ، نظر شما خيلي به دنياي بعد از مرگ نزديك تر ...

مرسی

علت حسم رونوشتم میتونید قبل تر بخونید

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
عاشقتم ینی😂😂😂😂دلم شمال خواسسس

😆😆😆رامسرررر متل قوووو جواهردههههه 

دلت بسوزه😎😂😂😂