2733
2739
عنوان

حس میکنید بعد مرگ چه جور دنیایی داریم و وضعیتمون چجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4999 بازدید | 451 پست
منم گاهی...حتی دوس دارم بدون بعد خودکشی قراره چ مدلی عذاب بکشم اگرررر اصن عذابی وجود داشته باشه

من فکر میکنم عذابی هم باشه بیشتر روحیه تا جسمی...عذاب هایی مثل حسرت-انتظار-واینکه هیچ راه برگشتی نیست تا جبران کنی اشتباهاتت رو

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
اوا نشونه های جهنمی ایناست خو پس منم باهاتم 😑

مثل اینکه اینا نشونه هاشه😃😂😂اقا من سیدم ولی چون این مدلیم دوستان فرمودن که بیشتر عذاب میکشم اون دنیا😶😶😐😐

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو تاپیک دلبرم گفته بودی ،خواب دیده بودی؟؟این حرفا چیه بابا😒😒

اهووووم تا ۳۰و رد نکنم فکرش باهامه 

حتی رفتم مهریه رو هم بخشیدم و یه وصیت هم نوشتم که چند ماه یه بار تغییر میکنه 

کارت اهدای عضوم گرفتم 🤣🤣

کاش می‌شد آدمی، گاهی،فقط گاهی به اندازه نیاز بمیرد،بعد بلند شود خاک‌هایش را بتکاند،اگر دلش خواست برگردد به زندگی،دلش نخواست بخوابد تا ابد!
2728
اين فكر ناراحتت نميكنه؟

نه والا نه که اینور خیلی خوش گذشته! دوست ندارم ادامه دار باشه

من به اندازه ی یک ابر دلم میگیرد وقتی از پنجره می بینم حوری(دختر بالغ همسایه) پای کمیاب ترین نارون روی زمین فقه میخواند.سهراب سپهری
خدا نکنه

بالاخره باید قبول کرد یه روزی اومدیم که بریم 

با گریه میاییم موقع مرگ حتی نای خرخر کردن هم نخواهیم داشت بشر به چیش مینازه واقعا

کاش می‌شد آدمی، گاهی،فقط گاهی به اندازه نیاز بمیرد،بعد بلند شود خاک‌هایش را بتکاند،اگر دلش خواست برگردد به زندگی،دلش نخواست بخوابد تا ابد!
2740
بهشت و جهنم

خدا خودش گفته ك آگاه باشيد كه وعده خدا حق است،اگ معتي قران و بخوني و بهش اعتقاد داشته باشي خدا خيلي راجب بهشت و جهنم توش حرف زده و خدا قطعا ب چيزي ك گفته عمل ميكنه ولي از نظر من جهنم اون جوري ك اخوندا واسه ما جا انداختن نيست من فك ميكنم كسايي ك جهنمين دچار قهر خدا ميشن و چون انسان بعد از مرگ ب اون عشق ابدي ك خداست ميرسه وقتي ك خدا ازش رو برگردونه دچار عداب روحي شديد ميشه و عذاب روحي همون شكنجه شدنه

يا حبيب من لا حبيب له❤️لا تخف و لا تحزن انا منجوك:نترس و غمگين نباش ما نجاتت مي دهيم (عنكبوت٣٣)
اهووووم تا ۳۰و رد نکنم فکرش باهامه  حتی رفتم مهریه رو هم بخشیدم و یه وصیت هم نوشتم که چند ماه ...

😒😒😒دیوونه ایا تو هم خدانکنه

من با اینکه کارت اهداء عضو بگیرم اصلا نمیتونم کنار بیام 

میدونم میتونم اینجوری به بقیه کمک کنم اما دلم میخواد بعد مرگم وقتی تو قبرم بیان سر خاکم و گاهی بهم سر بزنن

البته اگه انقدر معرفت داشته باشن منو یادشون نره😐

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
نه والا نه که اینور خیلی خوش گذشته! دوست ندارم ادامه دار باشه

چي بگم ،اميدوارم همه حقيقت واقعي رو پيدا كنيم

يا حبيب من لا حبيب له❤️لا تخف و لا تحزن انا منجوك:نترس و غمگين نباش ما نجاتت مي دهيم (عنكبوت٣٣)
من ده سال این فکر باهامه که تا سی سالگی میمیرم دوسال مونده الان  انقدر بهش فکر کردم عادی شده ب ...

بهش فکر نکن جذبت میشه همون چیزی ک بهش فکر میکنی اتفاق میوفته

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
منم گاهی...حتی دوس دارم بدون بعد خودکشی قراره چ مدلی عذاب بکشم اگرررر اصن عذابی وجود داشته باشه

اینم تجربه و عذاب خودکشی😊

http://neardeath.org/negativende/negnde_23/

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂
مثل اینکه اینا نشونه هاشه😃😂😂اقا من سیدم ولی چون این مدلیم دوستان فرمودن که بیشتر عذاب میکشم اون د ...

به حرفا گوش نکن مهم دله 

همونا که ادعا میکنن دروغ گفتن و تهمت نقل و نبات زندگیشونه 

من ولی سرم بالاست که خط قرمزم دروغ و افتراست 

یه پوئن مثبت دارم نه🤣🤣

2706