2733
2734

اینو ببینید حس میکنم راحت باشه پایینش کشبافه بقیشم بافت پایه بلند 

استیناش فق سخته😑

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

نقشه پیدا کن ازش بافت راحتیه

تنشو با پایه بلند نپسندیدم شبیه لیف شده

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
نقشه پیدا کن ازش بافت راحتیه تنشو با پایه بلند نپسندیدم شبیه لیف شده

اصلا نقشه خانی بلد نیسم😁

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راحته.کش باف.

از حلقه جلویی میگیری.از حلقه پشتی میگیری.

سلام من یک بافنده عروسک هستم.سابقه کاریم از سال ۹۷ هست.سفارش میگیرم و عروسک هامو میفروشم.از اینکار لذت میبرم و خوشحالم می‌کنه.اگر دوست دارین عروسک من با اسم (حنان) داشته باشیم.ادرس پیج اینستاگرامم و تلگرامم این هست.(dolls_hanan)
2731

میتونی عکس نقشه بزاری؟

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
میتونی عکس نقشه بزاری؟

نقشه نداره

2738
تو نت بگردی از این قشنگتراش هست لباس قلاب باف

سخته اینو بخاطر پاایینش ک کشبافه حس کردم راحته

تو میتونی یکار دیگه کنی یکم شبیه این مدل بشه ,پایه سوبل بزن بعد چن تا زنجیره بزن,بعد چن تا پای دوبل  بزن دوباره تکرار کن....یکم دقت کنی میتونی یه چیزی شبیهش درآری.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
تو میتونی یکار دیگه کنی یکم شبیه این مدل بشه ,پایه سوبل بزن بعد چن تا زنجیره بزن,بعد چن تا پای دوبل ...

اوکی