2737
2734
عنوان

داروی قاعده آور

239 بازدید | 8 پست

من ده روز پیش اورژانسی ۲تا اچ دی خوردم ۱۲ساعت بعدم ک دوتااچ دی خوردم ...پری  نشدم امروز آزمایش خون دادم باردار نبودم ..چرا پریود نشدم بعد خوردنشون اخه ۱۰روزم گذشته که ..هورمونام ریخته بهم یا چیزیمه. ‌.‌دل درد دارم خیلی ...قاعده آور قوی چی هست بخورم کسی میدونه؟

برای خوب شدن حال دلم لطفا یه صلوات بفرستید با دل پاکتون 🙏

داروی گیاهی عروس پشت پرده 😂😂😂اسمشه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
داروی گیاهی عروس پشت پرده 😂😂😂اسمشه 

عروس پشت پرده چقداسمش شدم آوره..روم‌نیست بگم عروس پشت پرده اسم دیگه ای نداره ؟؟همه عطاری ها دارن؟؟؟

برای خوب شدن حال دلم لطفا یه صلوات بفرستید با دل پاکتون 🙏
عروس پشت پرده چقداسمش شدم آوره..روم‌نیست بگم عروس پشت پرده اسم دیگه ای نداره ؟؟همه عطاری ها دارن؟؟؟

آره والا اسم بدی داره نمدونم دختر عمم پریود نمیشد اینو خورد شد 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2738