2733
2739
عزيزم گلوتاتيون ولي اگ خاستي بخري ختماااا اصل بخر وگرنه عوارض داره

قیمتش چنده لطفاً راهنمایی کنید خیلی نیاز دارم

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما شیرین بیان استفاده کردی؟

رفتم عطاری گفتم پودر شیره شیرین بیان میخام یک چیز سیاه رنگ وسفت داد گفت خودت پودر کن بعد من انداختمش تو اسیاب ولی چون خیلی چسبندگی داشت پودر نشد خلاصه با هزاربدبختی تونستم یکم خوردش کنم با گلاب قاطی کردم ولی چون شیره شیرین بیان پودر نبود نمیشد بفهمی چقد گلاب بریزی براهمین ابکی شد واز رو پوستم شُره میکرد میریخت دیدم خیلی اذیت شدم دیگه بیشتراز یک بار نزدم خب با یک بارم که نتیجه نمیده.

لطفا برای عاقبت بخیر شدن من یک صلوات بفرستین ممنونم😘
2728
شما خودت استفاده کردی تاثیر داشت؟من برا قوزک پام میخام خیلی داغانه

نه من تازه امروز تو سایت اینو دیدم

غوزک پا گلیسرین وابلیمو وگلاب هم خوبه مخلوط کن بزن شب قبل خواب

من ارنجم به این روش تیرگیش رفت

2738
اره كل بدن گرونه تو ايران نيست بايد اشنا داشتع باشي من از دوبي ميخرم

من دارم در بدر دنبال ی راه درست و مطمئن میگردم هرجا سر میزنم یا هر کلینکی که زنگ میزنم میگن همچین چیزی وجود نداره

توروخدا اگه تاثیرش خوب بوده و سفید میکنه بگید و اینکه ضرراش چیه؟و چطوری باید استفاده بشه  خواهش میکنم جواب بدین من از,پوست تیره م بشدت دارم عذاب میکشم خیلی سرکوفت میشنوم توروخدا جواب بدین و درست راهنماییم کنید بخدا تا اخر عمرم مدیونتون میشم

بابا این کارا چیه  پودر شیره شیرین بیان با گلاب بزنید یک هفته ای میشین گچ دیوار

واس کل بدن تاثیر داره؟یعنی کسی که پوستش تیره س بزنه ب کل بدن سفید میشه من واقعا دارم از رنگ پوستم عذاب میکشم توروخدا ی راه خوب و درست ب من بگید مممنونتون میشم

2706