2733
2734
والا من باهاشون حرف نمیزنم شاید از خارج تهیه کرده باشن وضع مالیشون خیلی خوبه  خیلی تغییر کردن& ...

اسمش چیه

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ضرر که نداره یه امتحان بکن تو نت بزن ببین شیره اش رو چجوری درست میکنن  ولی اینی که من دار ...

باش مرسی❤

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
2731
وای دختر همسایمون خانوادگی‌سیاهپوستن ..نمیدونم این چی کار کرده عین برف سفید شده 😨

دوست منم یهو پوستش شده عین شیشه عجییییب بخدا دست و پا و همه بدنش مث کاغذ سفید شده چندبارم ازش میپرسم نمیگه فقط میدونم تهران دکتری کرده

2740
دوست منم یهو پوستش شده عین شیشه عجییییب بخدا دست و پا و همه بدنش مث کاغذ سفید شده چندبارم ازش میپرسم ...

اره حتما همین‌آمپولو زده..عکس‌دختر همسایه رو دارم حیف نمیشه بفرستم اگه ببینید میگید امکان‌نداره این روزی سیاهپوست بوده باشه ..یعنی دقیقا عین آفریقایی بود ..ولی الان انقد زیبا شده ک ما در مقابلش اعتماد بنفسمون از دست میدیم

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
2706