2737
2739
عنوان

تف تو این زندگی بقران مجید 😨 نابووووده ب مولا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2054 بازدید | 186 پست
ريپ نشدي گلم عزيزم به بانو جان ميگم برات لواشك بفرسته فقط تو باهاش هماهنگ كن براي ادرس و ... بعد با ...

😲 یعنی اگ بگم باشه عند پرروییه بخدا😁 دستت درد نکنه عزیزم. نمیخوام ب زحمت بندازمت😚😘😙

😲 یعنی اگ بگم باشه عند پرروییه بخدا😁 دستت درد نکنه عزیزم. نمیخوام ب زحمت بندازمت😚😘😙

نه بابا خودم دارم ميگم چه پرويي 

به زحمت نميفتم يكي ٢ تا لواشك طوري نيست😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا خودم دارم ميگم چه پرويي  به زحمت نميفتم يكي ٢ تا لواشك طوري نيست😅

ن قربونت برم... دستت درد نکنه. درسته عاشق لواشکم و معدمو سوراخ کردم واسش😂 ولی نمیخوام کسیو ب زحمت بندازم😚😘😙 مرسی مهربون.. فقط لباشک خوردی بجا منم بخور😍😍

ن قربونت برم... دستت درد نکنه. درسته عاشق لواشکم و معدمو سوراخ کردم واسش😂 ولی نمیخوام کسیو ب زحمت ب ...

خدا نكنه عزيزم 

ولي تعارف نميكنم اصلا من دوست دارم خودم برات لواشك بگيرم زحمتي هم نداره خيالت راحت خواستي بهم بگو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
خدا نكنه عزيزم  ولي تعارف نميكنم اصلا من دوست دارم خودم برات لواشك بگيرم زحمتي هم نداره خيالت ...

قربونت برم.مهربونی شما برای ما اثبات شدس😉من یع ادمیم ک نمیتونم از کسی چیزی قبول کنم مگر اینکه بدونم ک میتونم واسش جبران کنم😃😚😘 فقط گفتم ک بجا منم لواشک بخور وگرنه تو گلوت گیر میکنه هااااا 😆😆😆 

قربونت برم.مهربونی شما برای ما اثبات شدس😉من یع ادمیم ک نمیتونم از کسی چیزی قبول کنم مگر اینکه بدونم ...

عزيزم😘😘😘هر طور دوست داري گلم

چشم❤️