2737
2734

هم متخصص میرم هم بهداشت{این جا اگه نری پرونده باز کنی بهداشت واکسن نی نی رو نمیزنن} دکتر میگه خوبه وزنت ولی مرکز بهداشت میگه نمودار وزنت پایینه میگه خوب پیش میری ولی نمودار پایینه حداقل باید دو کیلو اضاف کنی الان‌25هفتمه وزن الانم59.850. وزن قبل بارداری هم56 چیکار کنم چی بخورم وزنم بره بالا مولتی ویتامین ها رو میخورم غذا خول میخورم میوه و سبزیجاتم خوب میخورم اجیلم همینطور. هر چقد میگم بابا من خوب میخورم میگه حتما نمیخوری یا کم میخوری😡😡😡

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت

بستنی زیادبخور

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گوش نکن بابا وقتی دکتر میگه خوبی انقدر استرس به خودت نده وزنگیری تازه از الان شروع میشه زیاد نخور اتفاقا چیزای مقوی بخور مثل قاووت و بستنی و شیر و ماست و اسفناج و گوشت 

اگر نظر دکتر مثبته اصلا محل اونا نذارید و حسابی جنبه تون. رو ببرید بالا چون اکثرا بچه رو هم که میبری میگن بهش نرسیدی وزنش کمه 😐

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2738
گوشت ماهی اجیل اینارومیدونم  من هفته ای100 گرم اضافه کردم بعد3 هفته شدم 62.100 من همه اش میگم ...

هنوز الان شبیه باردارا شدم😂 دوست ندارم زیاد خودم وزن اضافه کنم فقط میخوام نی نی خوب رشد کنه. دکترم میگه خوبی انتظار نداشته باشن از الان وزن اضاف کنی زیاد. ولی اونا میگن خوب نیست نمیدونم دیگه چیکار کنم میخوام اونقد چیزای چاق کننده بخورم تا بترکم😡😡😡😡

همیشه بهداشتیا فک میکنن از دکتر، دکتر ترن..ولشون کن اصلا

دقیقا برای دکترم نامه داد وزنش کمه دکترمم خندش گرفته بود پشت نامه رو نوشت گفت ببر تا دست از سرت بردارن. امروز رفتم دو ساعت دنبالش گشت تا صدا قلبشو گوش کنه میگم گاهی خیلی میاد پایین میگه کاراته کاره. میگم ترشحاتم این مدلیه یعنی سوراخی کیسه اب میگه برو دکترت تا خیالت راحت بشه ولی احتمال میدم از فشار مثانه باشه. واقعا هیچی نمیدونن. کلایس زایمان گذاشتن یه جلسه رفتم منو یه خانوم دیگه بودیم فقط😓😓 اون خانومم عجله داشت بخاطرش زود تموم کردن اومد یه کتاب باز کرد از روش خوند برامون😓😓 کتاب رو داد بهمون گفت جلسه بعدی هم بیاین. منم تو دلم گفتم بشین تا بیایم خودم سواد دارم میشینم میخونم 

هنوز الان شبیه باردارا شدم😂 دوست ندارم زیاد خودم وزن اضافه کنم فقط میخوام نی نی خوب رشد کنه. دکترم ...

اصلا وزن جنین هیچ ربطی به وزن گرفتن شما و سایز شکم و هیچی نداره من خودم بارداری دوم اصلا شکم نداشتم انقدر با بار اولم مقایسه میکردم غصه میخوردم . دکترم اصلا براش مهم نبود میگفت سلامتش مهمه و رشد که داره . اخر دنیا که اومد مثل اولی ۳/۵ بود . حتی دکترم بعد که اومد گفت دیدی این شیطونک چه خوب وزن گرفته بود حتی منم از ظاهرت انقدر توقع نداشتم 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚