2737
2734

سلام خانومای عزیز

من 23 ساله و همسرم 27 ساله هست. تازه عقد کردیم و احتمالا تا سال اینده عروسی نمیگیریم و ضمنا بخاطر شرایط درسی خودم و شوهرم احتمالا تا 3-4 سال بعدشم باید جلوگیری کنم از بارداری 

بصورت اتفاقی و تو چکاپ سونوگرافی متوجه شدیم همسرم واریکوسل دوطرفه گرید 2 داره. حتی تو سونو رنگی هم این مورد تایید شد.

آزمایش اسپرمش خوبه ولی دو تا دکتر رفتیم هردو میگن واریکوسل گرید 2و3 حتما نیاز به عمل داره. میگن اگر عمل نکنین بعد از چندسال جدا از مسئله ناباروری تاثیر بدی روی هورمونهای مردانه میگذاره.

خانوما میشه بگین اگر عمل کنه ایا بعد از چند سال که میخوایم بچه دار بشیم همسرم بدتر نمیشه؟؟؟ من تو اینترنت خوندم اگر عمل کردین بلافاصله چندماه بعدش اقدام کنین ولی من بخاطر شرایطی که داریم نمیتونم فعلا :(

دوستان توجه کنید !!! قسمت سوپر مارکت دیجی کالا تخفیف باور نکردنی گذاشته مثلا این بسته سینه مرغ 44 هزار تومنه 16% تخفیف خورده شده 36 هزار تومن بقیه مواد خوراکی وشویندهاش هم تخیف باو نکردنی خورد جالب تر این که زیر 3 ساعت براتون میفرسته در خونه ، خواستید بخرید این لینک خریدش از دیجی کالا یه سر بزنید ببینید   

https://affstat.adro.co/click/018d98d3-fbba-4ed1-bd41-7426f755fa14

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نطر من عمل کنید بعد با مشورت دکتر اقدام کنید. بالاخره زندگیتون مهم تر از درس و ایناست. من زنداییم ...

مشکل اینجاست همسرم میگه چند سال اول زندگی مشترک رو میخوام خودمون دوتا باشیم چون بچه دردسرهای خاص خودش رو داره

البته منم تا حدودی باهاش موافقم چون شرایط درسی هردومون سنگینه واقعا. تازه همسرم مشغول کار هم هست