2737
2739
عنوان

جنسیت جنین با سوزن خیاطی

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس دختره

چرا از کجا فهمیدید؟😃

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2731
مکه نمیگی سوزنه رنگش سیاه شده یعنی دختره دیگه

آخه اینم خطا داره

نمیدونم که 

انشاالله خدا از دهنت بشنوه🤲❤

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738
مکه نمیگی سوزنه رنگش سیاه شده یعنی دختره دیگه

منم ۱۱ هفته انجام دادم سوزنه یکم رنگش به سیاهی میزد مثل اولش سفید سفید نبود مال منم یعنی دختره؟

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
خوب پس خدارشکر این دفعه پسره 

ممنون ولی دعاکن فقط سالم باشه .....من سونوی ان تیم عددش یه خورده بالا بودوازمایشم ریسک متوسط داشت الان منتظرجواب دومیم فقط می خوام اگرسالمه بمونه بچه مریض خیلی سخته

2706