2733
2734

سلام

پسرم هشت ماهشه موقع ادرار انگار که سردش شده باشه گاهی میلرزه.دقیقا زمان ادرار کردن.کسی تجربشو داشته؟ازمایش هم دادم پیش متخصص هم بردم ولی گفتن مشکلی نیست اما من نگرانم☹️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پسرم ی چندبار اینطوری شد گفتن مشکلی نیس عادیه الان که ۱۹ ماهشه اونطوری نیس فک کنم همون حدودای ه ...

جدی میگی؟میخواستم ببرمش سونوگرافی واسه مجاری ادرار گفتم شاید بهتره چکاپ بشه ولی از طرفی انقدر بچه ی حساسیه دست بهش میخوره گریه میکنه برای همین فعلا نرفتم.پس نگران نباشم؟

2731
جدی میگی؟میخواستم ببرمش سونوگرافی واسه مجاری ادرار گفتم شاید بهتره چکاپ بشه ولی از طرفی انقدر ب ...

نه نگران نباش حتی یادمه ی بار خونه مادر شوهرم اینجوری شد قبل اینکه من چیزی بگم مادرشوهرم گفت جاشو خیس کرد باید عوض بشه دیگه اونموقع نگرانیم برطرف شد

جدی میگی؟میخواستم ببرمش سونوگرافی واسه مجاری ادرار گفتم شاید بهتره چکاپ بشه ولی از طرفی انقدر ب ...

نگران نباش بخدا پسرای منم اونجوری بودن تازه پوشک داشتن میلرزیدن متوجه میشدم جیش کردن ...بعد دو سه ماه خوب میشن عادیه

2738
نگران نباش بخدا پسرای منم اونجوری بودن تازه پوشک داشتن میلرزیدن متوجه میشدم جیش کردن ...بعد دو سه ما ...

جدی میگی؟اخه الان پسر من دو ماهی هست اینطوریه من هی هربار که میلرزه نگاه میکنم میبینم ادرار کرده...پس تموم میشه؟