2737
2734
عنوان

تو دوراهی موندم نمیدونم چیکار کنم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 74 پست
یعنی با مامانم نرم؟ اخه مامانم گفت با دوستت برو ک دوستم نمیتونه بیاد گفت دوستت نمیاد من بیام ک پسرر ...

مامانت بیان پسره رو ببینن 🤔

یعنی نظر دوستت براشون حجته که چون دوستت نمیاد ،پس خودشون میان؟؟😐

عزیزم باید معاشرت کنی تا با طرف کمی اشنا بشی ...حالا بعدش میتونی رو اینکه قصدتون جدی باشه یا نه فکر بکنید؛

ولی الان که انقدر بزرگ شدی که با پسره خودت اشنا شدی خودتم باید تنها باهاش بری بیرون، خانواده هم نظارت بکنند حتما چون تو بی تجربه ای،و باید راهنمایی ات بکنند... ولی نه اینکه با تو و اون بیان سر قرارررر!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سن شما کمه

بنظرمن از همین ابتدا بذار بفهمه مادرتم درجریان رابطتون هست بگو مادرمم میاد ولی شاید جای دیگه بشینه 

بذار فکرنکنه ازون دخترایی ک با هرکسی راحت قرار میذاری

از همین ابتدا هم طوری رفتار کن ک فکر سواستفاده ب سرش نزنه یا اگه هم زد از تو سرد بشه بره 

چون سنت کمه اینارو میگم ک مراقب باش🙂

2731
نترس چون استرس داری بذار اول اون بگه  بگو از همه زندگیت بگو نمیخام چیزی بمونه بینمون  در ...

مرسی عزیزم که وقت گذاشتی نوشتی واسه ما که هنوز واسه ازدواج زوده اون باید دانشگاش تموم شع منم کنکور بدم بعد بابت راهنماییات مرسی😍😘

نه گلم بابام کلن همه چیو واس من بد میدونه ولی خواهر خودش (عمه محترم) هرکار میخاد میکنه ب اون چیزی نم ...

‌دیگه اگه بیاد خونه بگه چرا با پسر رفتی بیرون مامانت عصبانی میشه میگه پس من چی بودم اونجا

2738
نترس چون استرس داری بذار اول اون بگه  بگو از همه زندگیت بگو نمیخام چیزی بمونه بینمون  در ...

عزیزم اول رابطه اصلد درست نیست یهو بشینن همه چیز رو درباره ی خودشون بگن،کم کم و براساس شرایط... باید بیشتر عاقلانه برن جلو تا احساسی

مرسی عزیزم که وقت گذاشتی نوشتی واسه ما که هنوز واسه ازدواج زوده اون باید دانشگاش تموم شع منم کنکور ب ...

می‌دونم زوده کلا گفتم برا مراحل بعدی استرس نگیری 😁

خواهش میکنم عزیزم دلم ⁦♥️⁩😘

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
سن شما کمه بنظرمن از همین ابتدا بذار بفهمه مادرتم درجریان رابطتون هست بگو مادرمم میاد ولی شاید جای ...

بعضیاتون میگید تنها برو بعضیا میگید با مادرت چیکار کنم گیج شدم😢

وایییی بعد چی شد؟؟؟چی گفتن بهت؟

هیچی اول که منو دوستم مامانمینارو دیدیم داشتیم تو خودمون جیش میکردیم بعد مامانم خدا نگهش داره واسم جلو نیومد خخخ هیچی نگفت خداروشکر ابرو حیثیتم نرفت جلو پسرا خخخ 

هیچی نگفت وقتیم خونه رفتم

من باره اولم بود میرفتم با پسرا بیرون 

خداروشکر چیزی نگفت کلا مامانم خیلی اوکیه

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...
2706