2737
2739
عنوان

تو دوراهی موندم نمیدونم چیکار کنم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چقدررررمامانت پایه ست

اگه مامانمو نداشتم تاحالا بااین اخلاقای بابام دق کرده بودم 😑هرچقدر بابام افکارش بستست مامانم منطقیع همکلاسیام واس اولین بار دیدنش گفتن ما فک کردیم خواهرته😹

اخ اونم خریده میگم مدیونش نشم

وا اصولا نه کادو میدن نه قبول میکنن 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
۱۷سالشه🤓😐

بابا تو این سن اصلا شرو نکن سال اینده کنکورت رو خراب میکنی ها بذار رفتی دانشگاه بهترین کیس ها گیرت میاد دختر

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
2740
راستی حواست باشه نقطه ضعف هاتو ندونه ها اول کاری خصوصا اینو که از بابات میترسی اتو دست پسراا نده ک ...

نه نمیگم بهش😑حواسم ب این یکی هست بنظرت  بااین هوای عجیب و غریب چی بپوشم؟

بابا تو این سن اصلا شرو نکن سال اینده کنکورت رو خراب میکنی ها بذار رفتی دانشگاه بهترین کیس ها گیرت م ...

موقع کنکور اصن گوشیو میزارم کنار خیلی کم بر میدارم گوشیو

۱۷ سال😶..اصلااااا نرو سرقرار..هردوتون واسه ازدواج سنتون کمه و هنوز ثبات سلیقه وشخصیت پیدانکردین.. اخه یه پسر ۲۰ ساله چه درکی از زندگی مشترک داره؟! اصلا آیا موقعیت وشرایط تشکیل زندگی روداره؟! اگه هم واسه دوستیه که دوستانه بگم خودتو درگیر این روابط نکن چون اخرش خودت ضربه عاطفی میخوری..

موقع کنکور اصن گوشیو میزارم کنار خیلی کم بر میدارم گوشیو

ببین دختر جان چون دوست ندارم هیچ دختری آسیب ببینه و تجربه دارم خواهرانه میگم بهت...مهم ترین چیز الان خودتی ما دخترا هممون احساسی هستیم وقتی احساست درگیر بشه نمیتونی درس بخونی بعدم اون پسر انقد کم سنه که بدرد ازدواج نمیخوره دوستی تنها ه که الکیه فقط وقت گذروندنه پس حرمت نفس داشته باش این دوسال اخر بیخیال شو بچسب بدرست بهترین دانشگاهو قبول شو و تو دانشگاه بهترین پسرو انتخاب کن الان اصن وقتش نیست تصمیم با خودت

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
2706