2733
2734
عنوان

امروز یه چیزی دیدم دلم ضعف رفت

367 بازدید | 15 پست

من بچه ندارم و فعلا هم تو برناممون نیس 

امروز داشت شدییید بارون میومد من از باشگاه اومدم نشستم تو ایستگاه اتوبوس یه کم کمتر شه ، کنارم یه خانوم و آقا بودن داشتن معمولی حرف میزدن یهو شنیدم مرده گفت : به نظرت دختره یا پسر ؟؟ خانومه گفت : حسم میگه دختره 😘 مرده انققققدر بد ذوق گفت : وااای حس منم !! یعنی امروز قطعی بهمون میگن؟؟؟ بعد همینجوری ذوق میکردن 

آقققققا منو میگی انققققده دلم خواست جاشون بودم یه لبخند گنده اومد رو لبم و به حسرت تو دلم 

تا خونه زیر بارون اومدم 

کاش خدا به همه بچه بده 

من خودم شرایط مالیم هنوز اوکی نیس 

ایشالاااااا هر وقت خواستم و جور شد سریع بشه اومدنش 

ای خدا   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

الهی امین

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

من انقدر بچه دوست دارم فقط میخوام زودتر ازدواج کنم تا مامان بشم😍

دلگیری من از نبود کسی نیست ،دلگیری من از این بودن های تو خالی است ،از این بودن‌هایی که از هزارن نبودن‌ها،بیشتر آتش بر دلت میزنند.من عمریست از این تضادها دلگیرم...
من انقدر بچه دوست دارم فقط میخوام زودتر ازدواج کنم تا مامان بشم😍

خیلی شیرینه حس بچه داشتن ولی خیلیم سخته آدم به شدت درگیر میشه با امور بچه داری،باورت میشه از ساعت ۱‌ میخوام برم دستشویی نمیذاره بچم

2706