2737
2739
خدا منو ببخشه منم دو سال اول زندگیم توی کوچکترین بحثیم که میشد به شوهرم سیلی میزدم اون یه بارم دست ر ...

یاد یه کاربری افتادم که تاپیک زده بود شوهرم

بهم گفت بریم خونه ی مامانم بعد من حوصله 

نداشتم اونم خیلی اصرار کرد منم گرفتمش به باد

کوتک گفت شوهرم زوزه میکشید از بس زدمش

😑😑😑😑نکنه خودت بودی؟

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یاد یه کاربری افتادم که تاپیک زده بود شوهرم بهم گفت بریم خونه ی مامانم بعد من حوصله  نداشتم ا ...

شوهره باید میگرفتش انقده میزدش صدا.... میداد.هر زدنی یه خوردنی داره زن ومردم نداره

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
2740
پس شما گفتی از کتک بدت میاد چیشد؟ گفتی با حرف زدن حل میکنم مچتو گرفتیم

نه خودم که نمیرم عین روانیا یکیو بزنم ولی اگرم کسی بزنتم واینمیستم عین بز نگاش کنم که.منم میزنم.افتااد👎👎

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
شوهره باید میگرفتش انقده میزدش صدا.... میداد.هر زدنی یه خوردنی داره زن ومردم نداره

آره من داشتم شاخ در موردم نمیدونستم بخندم

یا گریه کنم چنان هم جدی داش صحبت میکرد که

نگو اما اگه واقعا شوهرش زوزه میکشید حقش

بود کوتک بخوره آخه مرد انقد ذلیل من ندیدم

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
الان تو کتک لازمی

چــرراا؟؟

2706