2737
2734
فکر کنم شما میخواستی از شوهرت طلاق بگیری درسته؟چندتا تاپیکات خونده بودم

آره ولی نگرفتم . با هم زندگی میکنیم .

از وقتی ما با هم آشتی کردیم اون خونواده آشغالش با شوهرمم بزور حرف میزنن

انتظار داشتن طلاق بگیریم تموم شه 

خدا ازشون نگذره به حق علی ، به حق امام حسین 

انشاالله سر تک دختر مادرشوهرم بیاد اینهمه عذاب کشیدم

شوهرمم خیلی به خونوادش وابسته ست . اونا محلش نمیدن اینم سگ میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جهنم وعیده.آیت الله طباطبایی تو کتابشون گفتن.خیلی از،علما هم تاکید کردن که جهنمی وجود نداره چون خداوند همواره عاشق بنده هاشه .

خودتون باید بفکر نجات خودتون باشین.دست رو دست نزارید که اون دنیا جواب پس بدن.همین دنیا باید خلاص کنین خودتونو.

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
2731
شاید خواهرش حقش کتک خوردن نیست. تاوان یکی دیگه رو چرا باید یکی دیگه بده

چرا نیست .

چون شوهر خواهرش واقعا مثل یه ملکه با زنش رفتار میکنه 

شوهر من حتی پول دکتر منو نمیده 

ولی خواهرش ۳ بار جراحی قلب کرده تازه شوهرش بخدا قسم بعد عمل سکه خرید برای دکتر برای تشکر و قدردانی

2740
جهنم وعیده.آیت الله طباطبایی تو کتابشون گفتن.خیلی از،علما هم تاکید کردن که جهنمی وجود نداره چون خداو ...

چجوری خلاص شیم 

وقتی راه شکایت و دادگاه اینقدر طولانیه . 

وقتی اینهمه خرج داره مگه الکیه

آدن مجبوره بسوزه و بسازه

جهنم وعیده.آیت الله طباطبایی تو کتابشون گفتن.خیلی از،علما هم تاکید کردن که جهنمی وجود نداره چون خداو ...

تو‌قران که از جهنم و عذاب جهنم تا بخوایی خدا خودش گفته. بقیه ی کتابارو ول کن

اگه توجه کرده باشید تو حدیث گفته ۷۰ سیلی در دوزخ یعنی حتما میرن جهنم. فقط ۷۰ سیلی رو درنظر نگیرید

اگه اینجوری باشه که شوهر من جهنم و رزرو کرده برای خودش و برادرش و پدرش 

چون همشون تا بخوای زن و بچشون و عذاب دادن

همونو ميگم برنج خام ميخره بره خونه اين پاداش داره؟كي اون برنجو تبديل ب غذاي هزار رنگ ميكنه؟؟متنفرم ...

میدونی که تو دین اسلام زن هیچ وظیفه ای برای کارهای خونه نداره؟ حتی میتونه بابت شیر دادن بچه اش از شوهرش پول بگیره؟ و اینکه هر وسیله ای توی خونه جابجا میکنه اجر جهاد در راه خدا رو داره؟ یعنی پاداش ما زنها بیشتر از مرد هاست.. از این دنیا که خیری ندیدیم. دلمون به اون دنیا خوشه

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود
2706