2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی بده که

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

دوستان توجه کنید !!! قسمت سوپر مارکت دیجی کالا تخفیف باور نکردنی گذاشته مثلا این بسته سینه مرغ 44 هزار تومنه 16% تخفیف خورده شده 36 هزار تومن بقیه مواد خوراکی وشویندهاش هم تخیف باو نکردنی خورد جالب تر این که زیر 3 ساعت براتون میفرسته در خونه ، خواستید بخرید این لینک خریدش از دیجی کالا یه سر بزنید ببینید   

https://affstat.adro.co/click/018d98d3-fbba-4ed1-bd41-7426f755fa14

2738

نمیدونم ولی حس میکنم اون زن مادر اون بچه حساب میشه غیر از اینم تو کتم نمیره

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

نطفه بچه مال خودتونه فقط اون زن رحمش حکم یه ظرفه که اون نه ماه نگهداری میکنه خواهر من برای بچه دار شدنش از رحم اجاره ای استفاده کرد الانم پسرش هفت سالشه

اللهی گاهی نگاهی

دوست من اجاره کرد پارسال. قرارداد محضری امضا کردند که بعد از زایمان هیچ حقی اون خانم نداره و حق نداره بخواد بچه رو ببینه

اون خانم سی سالش بود و شوهر و دو تا بچه داشت خودش

قرارداد ۳۰ میلیون + ماهی ۵۰۰ + تمام مخارج پزشک و دارو و زایمان

وقتی باردار بود دوستم هر هفته سر می زد و کلی چیزای مقوی براش می خرید و می برد

وقتی دختر دوستم دنیا اومد به اون خانم اصلا نشونش ندادند و یک راست بردند خونه خودشون

قد ۱۷۰ 😊😊  وزن اولیه ۷۳ 😩😩 وزن فعلی ۷۰ 😀😀 وزن هدف ۶۴ 😍😍 
2706