2733
2739

من تنبلی تخمدان دارم مجردم  دو ماه یه بار پریود میشم  موهام نازک و کم پشته عصبی شدم دکتر هم زیاد رفتم تا وقتب دارو میخورم خوبه بعدش دوباره بهم میریزه میخوام سیاهدونه عسل رو شروع کنم ایا کسی منظم شده؟وزنمم خوبه

عزیزم یک سیر رازیانه بعلاوه نیم سیر سیاه دانه با هم آسیاب کن_از آخرین روز پریودیت تا روز اول پریود بعدیت هر روز یک قاشق چایخوری دم کن بهمراه عسل یا خرما بخور_

تا پریود شدی_مصرفش قطع کن_ده روز بعد ادامه بده_کلا باید چهل روز بشه_جز اینکه پریودیت منظم میشه_ب شدت شاهد تغییر در زیباییت میشی و صورتت ب شدت جوون میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزیزم یک سیر رازیانه بعلاوه نیم سیر سیاه دانه با هم آسیاب کن_از آخرین روز پریودیت تا روز اول پریود ب ...

چه قدر خوب شما هم نتیجه گرفتی؟پریودت نامنظم بود؟؟

فقط اینکه من سینه ام فیبروکیستیک هست رازیانه ضرره برام چیکار کنم؟

به جای رازیانه از عرق بومادران استفاده کن. 

از اولین شب پاکی نصف لیوان عرق بومادران با دو قاشق عسل خوب مخلوط کن. همراه این شربت یک قاشق مرباخوری اسفند رو هم قورت بده.(اسفند نباید جویده بشه) تا 21 شب این کار رو ادامه بده . بعد قطع کن. تا چهار ماه این کار رو تکرار کن. 

2706