2733
2734
عنوان

به نظرتون باردارم یا پریود؟!

199 بازدید | 24 پست

سلام من ماه پیش بی بی ام هاله انداخت و ازمایشمو صبر کردم با ده روز تاخیر پریدادم منفی شد.احتمالا بارداری شیمیایی بود.این ماه بی خیال اقدام شدم ولی خب جلوگیری هم نکردم سرما شدید هم خوردم قرصم خوردم کلی هم سنگین سبک کردم.الان با چهار روز تاخیر پری شدم.اما روز اول فقط لک قهوه ای بود .روز دوم خون خییییییلییییییی کم روشن و الانم که روز سوممه باز همونطور خیلیییییی کمه.میگم نکنه لانه گزینی باشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اگ‌قبلا اینطور نمیشدی احتمالش هس

قبلا کهپری هام پنج برابر این بود.این سه ماه اخیر هم هی عقب انداختم و بعد که پری شدم با شدت بیشتر بوده.الان یک دهم اونم نیست!!!!! 

شما تجربه شو دارین؟الان دسترسی به داروخانهندارم.چطور بفهمم؟(!!سردرگمم 

من برای دخترم مثل شما بودم اول سرما خوردم شدید تا کار ب امبولانس کشید بردن بیمارستان عفونت شدید 

بعد که سرما خورده گی من بهتر شد لکه ها شروع شد فقط سه روز بود صورتی بود بعد اش قطع شد دل دردی اومد که دکتر رفتم گفت ۷ هفته ای 

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ.
اگه لانه گزینی بود تا روز سوم خون کم و کمتر میشد

کمترکه شده مثل دیروز خیییلییی کمه.ولی امروز کلی احساس میکنم یه عالمه ترشح داشتم میبینم یه ذره خون خیلی روشنه.  حتی ببخشید احساس میکنم ترشح بیرنگ هم دارم لابلاش کمی خونه

اشکال نداره اصلا دستپاچه نشو.داروهاتو قطع کن و آزمایش خون بده.

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
2706