2737
2739
عنوان

چقدددد سختهههه بری سونو و بگن قلب بچه ات تشکیل نشده

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 33 پست
گلم بستگی به سن بارداریت داره عجول نباش

سن بارداریم درست بوده عزیزم بر اساس تاریخ سونوی ده روز پیشم باید امروز هفت هفته و چهارروزمباشه نه شیش هفته و چهارروز چون ده روز پیش شیش هفته و دو روزم بودا بعد ده روز رشدش اندازه شیش هفته و چهارروز شدا

انقد دلم پره که اضافه اش از چشام داره میاد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا ۸ هفته صبر کن عزیزم ان شاءالله ک قلبش تشکیل میشه و صدای تندتندش رو میشنوی🙏🏼❤️ ان شاءالله هیچوق ...

کاش اینطوری باشه دیگه امیدی ندارم

2731
البته من لکه بینی دارشتم  رفتم سونو ۵ بودم دوهفته بعد وایه صدای قلب دفتم گفتم۴ هفته😭بعدشم گفت ...

عزیززمممم الهییی

چند هفته سقط کردی گلم با چی سقط کردب

البته من لکه بینی داشتم 

رفتم سونو ۵ هفته بودم دوهفته بعد واسه صدای قلب رفتم گفتن۴ هفته😭بعدشم گفتن هیچی توش ندیدن

دکترم گفت زودباید سقط بشه وگرنه مجبور به کورتاژ یا مولار میشه 

منم با دمنوش و اینا خوردم افتاد ولی تادیروز درگیر بقایا بودم😔

خداجونم بچمو سپردم به خودت .مواظبش باش👶🤰
2738

عزیزم فقط ازت خواهش میکنم استرس نداشته باش و آروم باشه..حالا حالا ها وقت هست که قلبش تشکیل بشه نگران نباش،،من هم دکترم گفت قلبش تشکیل نشده بعد از دو هفته که رفتم جنین تشکیل شد و ویار داشتم،دوباره هفته بعد رفتم گفت باید سقطش کنی منه خر هم سقطش کردم...اگه هم قلبش تشکیل نشد بذار خودش سقط بشه...من با قرص سقط کردم زیاد اما خیلی پشیمونم چون اگه این کارو نمیکردم الان یه بچه دو ساله داشتم...عزیزم سویق بخور ی قلبش تشکیل میشه برو پیش دکترای طب اسلامی بخدا خیلی خوبه

من نمیدونم شما چه عجله ای برای سونوداریدخانومای عزیزسونوزیرده هفته انجام ندیدواسه جنین ضرر داره باعث سقط میشه چون جنین خیلی ریزهست و قابل رویت نیست به شکم فشارواردمیشه و باعث سقط میشه لطفااینقدرعجول نباشید

سلام خانومی‌بخاطر شما وارد نی نی سایت شدم

من بچه اولم سقط شد بخاطر رشد نکردن قلب

ولی دومی‌رو ک‌حامله شدم رفتم‌ سونو ۶هفته و دوسه  بود 

کیسه اب بود ولی گفتن جنینی وجود نداره تا ۱۰‌روز ب احتمالی سقط میشه

و من همون مطب باگریه برگشتم 

سونو مجدد رفتم بعد ۱۰ روز جنین بود ولی قلب نداشت گقت برو یک هفته دیگه بیا سونومجدد گفتن قلب تشکیل شده 

ناامید نباش عزیزم

2706