2733
2739
عنوان

خانمای باردار😑

180 بازدید | 34 پست

خانما من ۲۷ هفته ام ولی هنوزم حرکت بچم کمه ینی یک بار صبح یک بار شب ‌..اونم باید دقت کنم تابفهمم ...اخه مگه میشه؟؟

جفتمم قدامیه ولی خب اخه دیگ این هفته ها باید خوب حرکت کنه که

من ۱۴ هفته ام همش دل درد دارم😭😭😭😭😭😭😭😭

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر روز توی یک ساعت مشخص باید اندازه بگیرید فقط

و شرایط داره حتما غذا یا یه چیز شیرین بخورین و به پهلو چپ و ...

تو سکوت دستتونو بزارین و بشمارین

۴ تا حرکت تو یک ساعت طبیعیه

وقتایی که دورتون شلوغ باشه یا در حال فعالیت باشین بچه بیشتر میخابه و شما فک میکنین حرکت نمیکنه ینی در واقع شاید حرکت داره اما شما متوجه نمیشین

اگر اولیه طبیعیه 

من برای پسرم تازه هفته ۳۰ به بعد حس کردم

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2740

اسی میشه ی سوال بپرسم؟

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
بچت تنبله مثل بچه من. بچه من گاهی یکی دو روز اصلا تکون نمیخوره. امیدوارم بعد از تولدشم همینقدر خوب ب ...

پس طبیعیه؟؟اخه دکترم هیچی نمیگه...واقعا چیزی نمیفهمم اون چیزیم که میفهمم باید دستم بزارم روشکمم تابفهمم

هر روز توی یک ساعت مشخص باید اندازه بگیرید فقط

و شرایط داره حتما غذا یا یه چیز شیرین بخورین و به پهلو چپ و ...

تو سکوت دستتونو بزارین و بشمارین

۴ تا حرکت تو یک ساعت طبیعیه

وقتایی که دورتون شلوغ باشه یا در حال فعالیت باشین بچه بیشتر میخابه و شما فک میکنین حرکت نمیکنه ینی در واقع شاید حرکت داره اما شما متوجه نمیشین

بچت تنبله مثل بچه من. بچه من گاهی یکی دو روز اصلا تکون نمیخوره. امیدوارم بعد از تولدشم همینقدر خوب ب ...

عزیزم ببخشید شما علائم بارداریتون چیبود؟

من چن روزه کمر درد دارم و تخمدان سمت چپمم درد میکنهپشت پام قسمت ران پامم هی تیر میکشه ب نظرت ربطی ب علائم داره؟

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
جدی؟؟من فقط باید دستم رو شکمم باشه تابفهمم درحالت عادی نمیفهمم

میشه علائم بارداریتونو بگین

2706