2733
2739

سوپ سرد كدو حلوایى

این سوپ را حتما با این نان پیشنهادی امتحان كرده و سوپ را كاملا سرد سرو كنید. یك پیشنهاد بی‌نظیر خواهدبود.

مواد لازم:

•   كره: 2قاشق سوپ‌خوری
  •   آب مرغ: یك پیمانه
  •   شكر قهوه‌ای: یك قاشق سوپ‌خوری 
  •   پوره كدو 300گرم
  •   دارچین: یك‌چهارم قاشق  چای‌خوری 
  •   نمك: یك قاشق چای‌خوری
  •   نان تست: 4برش 
  •   دارچین،زنجبیل،فلفل سیاه: به میزان لازم 
  •   پیاز:  2عدد
  •   خامه: یك پیمانه
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من چون خودم از طعم شیرینش خوشم نمیاد البته کلا از غذاهای شیرین خوشم نمیاد میمونم که چی میشه باهاش درست کرد 

کشک کدو اگر خوب عمل بیاد به نظرم خوشمزست

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .

روش تهیه: 

نان مخصوص این سوپ: 

مقداری از كره را با شكر قهوه‌ای و دارچین مخلوط كرده و روی برش‌های نان تست بمالید. سپس در فر 180 درجه برای 20 دقیقه قرار دهید تا برشته شوند.

روش تهیه سوپ: 

پیاز را به‌صورت نگینی خرد كرده و آن را با كره باقیمانده تفت داده تا پیازها نرم شوند. سپس آب مرغ و پوره كدو را بیفزایید و اجازه دهید مواد به همراه ادویه‌ها برای 30 دقیقه با حرارت بسیار ملایم جوش بخورد، سپس آن را از روی حرارت بردارید و بگذارید كمی ولرم رو به سرد شود. سپس خامه را بیفزایید.

tomorrow is a mystery...

2738

دوتا پیاز متوسط تفت میدم تا طلایی بشه بعد کدو حلوایی هم که نگینی خرد کردم بهش اضافه میکنم تفت میدم مغز دوتا لیمو عمانی درمیارم بهش اضافه میکنم بانمک ورب وزردچوپه وفلفل ،مقداری هم برگه قیسی که از قبل با اب خیس دادم نرم شده اضافه میکنم یه لیوان اب داغ میریزم داخلش دم کنی میذارم شعله رو کم کم میکنم خیلی خوشمزه میشه هم با پلو میشه خورد هم با نون

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
دوتا پیاز متوسط تفت میدم تا طلایی بشه بعد کدو حلوایی هم که نگینی خرد کردم بهش اضافه میکنم تفت میدم م ...

این کاکا کدو هست ؟

tomorrow is a mystery...

یکی از دوستام می‌گفت کدو حلوایی از  قسمت بالاش برش میدن هسته ها رو در میارن داخلش شکر میریزن اونوقت اون تکه سرش که بریده بودند میذارن روش داخل به قابلمه میذارن کمی اب میریزن داخلش شعله خیلی کم میکنن تا صبح اونوقت باقاشق داخلش رو در میارن ونیخورن

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....