2737
2739
عنوان

زنان قدیم و عفونت

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 21 پست
عفونت به بنیه ربط داره مگه؟

ن بارداریشونو میگم 

از وقتی من باردارم هرچیزی میشم شوهرم میگم قدیمیا جون داشتن بنیه داشتن مثل شماها ک نبودن جون ندارید 😂😂

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شورت نمیپوشیدن  خشک میموندن عفونت از رطوبته

دقیقا همینه همین نوار بهداشتی هایی که ما خانوما میذاریم توش پودر جادب داره کلا مواد شیمیاییه و باعث عفونت 

خدا به داد دخترای آینده برسه که از نوزادی با این پوشکای کامل که اونها هم پودر جادب توشه برسه

2731
دقیقا همینه همین نوار بهداشتی هایی که ما خانوما میذاریم توش پودر جادب داره کلا مواد شیمیاییه و باعث ...

بله سردی هم میاره

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎