2726
عنوان

زنان قدیم و عفونت

489 بازدید | 21 پست

آقا خانمهای پنجاه سال پیش که برای درمان عفونت دکتر نمیرفتن... پس اونا چطور باردار میشدن؟ آخه میگن عفونت مانع بارداری هست... یا اینکه اون موقع عفونت نمیگرفتن؟ داستات چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه این سوالو‌ از شوهر من بپرسی میگه اونا بنیه شون قوی بوده مث شما ک نبودن 😂😂

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

یه خانوم مسنی تعریف میکرد ما عنبر نسا استفاده میکردیم‌...مخصوصا بعد زایمان..تو زود خوب شدن زخمامون تاثیر داشت

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
دلیلش چی بود؟ عفونت نمیگرفتن؟ یا کلا بیخیال عفونت بودن؟

شورت نمیپوشیدن  خشک میموندن عفونت از رطوبته

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

اونموقع همه چیز ارگانیک بود و بدنها بخاطر غذاهای طبیعی خودش قوی و بیمار کش بود اگرم عفونتی صورت میگرفت با داروهای عطاری خوبش میکردن مثل الان نیست که همه غذاها شیمیایی و الکیه یه پرتقال پوست بکنی بوی همه چیو میده الاپرتقال یه مرغ میپزی انگار یه تیکه گوشت مرده داری میجوی

عنبر نسا اونقدری هم خواص درمانی نداره که میگن

عنبرنسا باید برای ماده باشه ... اگر برای  نر رو استفاده کنن تاثیر نداره

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2706