2737
2739
عنوان

قانون جذب حقیقت داره یا نه؟

679 بازدید | 18 پست

اونایی که به قانون جذب اعتقاد دارید یا ندارید...

لطفا این متن را بخونید بعد خوشحال میشم دیدگاهتون در مورد این قانون رو بدونم...(کلیک کنید//همین لینک را لمس کن)

----------------------

قانون جذب چیست؟ | بهترین روانشناس |  فروش موفق | ترفند های بازاریابی عصبی |استفاده از تجسم خلاق | مشاور کسب و کار | مشاور کودک و نوجوان | درمان استرس و اضطراب | درمان وسواس |درمان افسردگی | افزایش فروش |افزایش فروش محصولات | قدرت باور نکردنی تلقین | قانون جذب ثروت | بازاریابی عصبی چیست؟ | تغییر باورها | قانون درخواست |قانون مدارها |قانون فرکانس | | مشاور فروش محصولات | جهش کوانتومی |جذب خواسته ها | شکرگزاری | کارآفرینی

قبلا اعتقدم زياد بود اما باورام كلا با خاك يكسان شد،قبولش ندارم ديگه.اصلا

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چررررررررررتی بیش نیییییی

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
2728

نههههههه دروغ محضه چند بار ازش استتفاده کردم فقطط الکی ادمو میبره تو رویا همین اخرشم با مخ میخوری زمین وقتی واقعیت پیش میاد و اون چیز ک تو ذهنت بوده پیش نیومده

حالت بد میشه اعصابتم میریزه بهم

قبلا اعتقدم زياد بود اما باورام كلا با خاك يكسان شد،قبولش ندارم ديگه.اصلا

اره منم ب هرچی فک میکردم نمیشد اعصابم خورد میشد 😑😑😑😑ی مدت کلا این قانون الکی زد روحیمو نابود کرذ 

این قانون میگه برین تو رویا فقط 😑

2738
نههههههه دروغ محضه چند بار ازش استتفاده کردم فقطط الکی ادمو میبره تو رویا همین اخرشم با مخ میخوری زم ...

دقيقا منم هميني كه شما ميگي پيش اومد واسم.رفتم تو رويا بعدش با مخ خوردم زمين جوري كه هنوز نتونستم پا شم از جام

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
فک کنم فقط واسه منفی ها کار می کنه 

منم همين فكرو ميكنم

دقيقا منم هميني كه شما ميگي پيش اومد واسم.رفتم تو رويا بعدش با مخ خوردم زمين جوري كه هنوز نتونستم پا ...

تقصیر خالم ودوستش بود با قانون جذب اشنام کردن 

مامانم هییی از اولش میگف دروغه چرته ...

باور نکردم تا اینکه با مخ خوردم زمین 

من ی مدت کلا افسرده بودم 

کلا از این قانون ک فاصله کرفتم حالم خوب شد 

اره منم ب هرچی فک میکردم نمیشد اعصابم خورد میشد 😑😑😑😑ی مدت کلا این قانون الکی زد روحیمو نابود کرذ ...

اي كاش منم فقط روحيم داغون ميشد، من كلا با خاك يكسان شدم

انرژی ها وجود دارن.

مثبت فکر کنی اتفاقات مثبت برات میافته و بالعکس.

اما این هم باید متوجه باشیم که حسادت و بخل و انرژی منفی دیگران هم تاثیر داره همینطور که آرزوهای خوب و دعاهاشون موثره.

پس بنظرم نباید زیاد مانور بدی و قبل از اینکه کاری به نتیجه برسه به دیگران بگی.خصوصا آدمهایی که ممکنه  حسرت داشته هامون رو بخورن

عاشق ایرانم
2706