2737
2734
عنوان

خانوما باردارم لطفا کمک🙇‍♀️

124 بازدید | 17 پست

۱۱ هفته و ۲ روزمه

کمرم و زیر شکمم درد میکنه کلا هفته م که بیشتر میشه ۲ / ۳ روز اینجوری درد دارم چند روز خوب میشه باز شروع میشه

تخمدان راستمم گاها تیر میکشه نی نی هم سمت چپم ۳ بار هم حرکتشو حس کردم

امروزم دو بار سمت چپم سنگینی احساس کردم

انگار نی نی خودشو سفت میکنه

شاید بگید توهمه از الان نمیشه فهمید حرکتشو ولی من میفهمم هر ۲ / ۳ روز یه بار یه ضربه ای احساس میکنم

خطرناکه این درد ها یا طبیعیه؟

درد بزرگ شدن رحم اینجوری میشه یا نه؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

فردا میرم دکتر برام غربالگری رو بنویسه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ار ه منم اینجوری ام

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ار ه منم اینجوری ام

پس خطرناک نیست؟

شکمم هم بزرگ شده یعنی به خاطر بزرگ شدن رحمه؟

2728
پس خطرناک نیست؟ شکمم هم بزرگ شده یعنی به خاطر بزرگ شدن رحمه؟

منم دل درد دارم دکترم گفت داره جا باز میکنه😂

خوش به حالت من الان ۱۴ هفتمه هنوز شکم ندارم🤣

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

بله بخاطر بزرگ شدن رحمه نگران نباش

ی سوال داشتم شما واسه اقدام چقد بعدش استراحت کردید بلند نشدید؟پاهارم بالا گرفتید؟من تازه اقدام کردم تجربه ندارم اینارو انجام دادم این ماه

2738
طبیعیه.رحم داره جا باز میکنه و نی نی داره میاد بالا

پس خداروشکر

کمرم بیشتر اذیت میکنه

شکمم هم بزرگ شده تا حدودی

بله بخاطر بزرگ شدن رحمه نگران نباش ی سوال داشتم شما واسه اقدام چقد بعدش استراحت کردید بلند نشدید؟پا ...

زیاد بالا نگرفتم فوقش ۵ دقیقه فکر میکنم آنچنان تاثیر نداره

عزیزم‌دردای طبیعیه منم گاهی وارد هفته جدید میشم زیرشکمم درد میگیره

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
یعنی بعد ۵ دقیقه بلند شدی؟من میرم دستشویی و خودمو میشورم شمام خودتو شستی یا تا صبح موند؟

بله بلند میشدم و میرفتم میشستم

2706