2737
2739

هیچ کدام بیول

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من سینره رو استفاده کردم خوب بود. به نظرم از محلول های دوفاز که بعد از حمام به مو می زنن استفاده کنی موهات هم ترمیم میشه هم نرم و براق

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2738
من سینره رو استفاده کردم خوب بود. به نظرم از محلول های دوفاز که بعد از حمام به مو می زنن استفاده کنی ...

بعدازحموم وقتی موهام خیسه بزنم ب موهام دیگه ؟ ب ریشه موبخوره اشکال نداره >؟ ی مدته موهام خیلی میریزه میخوام امتحان کنم 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
ماسک مو یا اسپری 

من هم اسپری استفاده کردم هم ماسک بنظرم ماسک بهتر جواب گوعه چون موهام خیلی خشک و داغون بود ولی الان که بهتر شده موهام اسپری استفاده میکنم

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 
من هم اسپری استفاده کردم هم ماسک بنظرم ماسک بهتر جواب گوعه چون موهام خیلی خشک و داغون بود ولی الان ک ...

ها منم موهام خشکه و موج دار تا ریشه هم رنگش عوضش شده موخوره زده کوتاهی ام فایده نداره نمیدونم چیکارکنم

2706