2733
2734

سلام امروز جواب ازمایش کم کاری تیروئید رو نشون داد دکتر قرص لووکسینیک درصد داد یک روز در میون نصف بخورم ناشتا صبحا. دوماه پیش قندم بالا بود الان قندم میزدن شده تیروئید کم کارشده از طرفی دوماهمه و باردارم نگران بچه تو شکمم هستم یبوست شدید خم ۱۰ روزی هست گرفتارشم وموقع دفع عذر میخوام خونریزی میکنم از مقعد کلا اوضاع بدی دارم دکتر زنان بهم گفت من نمیتونم دارو بدم برو پیش دکتر گوارش چون من یبارم بواسیر عمل کردم خیلیا تو همینجا بهم گفتن شربت لاکسی ژل بخور روان کنه اما متاسفانه من کلیه ام پارسال شن داشت یعنی مشکل کلیه داشتم و توی بروشور ملین ها نوشته بیماران کلیوی استفاده نکنند ب هیچ وجه ممکن کلا سردر گمم دردام کم بود تیروئید هم اضافه شد یبوست روزگارمو سیاه کرده ولی خب الان نگرانیم خودم نیستم بچمه .از طرفی ترشحاتم از شیری رنگ متمایل ب زرد وسبز شده ولی بو نداره وخارش والتهاب هم ندارم ولی ترشحات بارداریم قبلا سفید یا شیری بود امروز دستمالو سبز کرده بود کلا بهم ریخته ام 

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

درمورد تیرویید من هم تیرووید دارم و مادر شدم و هاد تر از شما بود روزی یک عدد لوکسین میخورم د رتمام دوران بارداری هم استفاده کردم پس مشکلی برای جنین نیست

درمورد یوبوست بارداری درخیلی از خانم های باردار به وجود میاد ازجمله بندده که عینه شما بودم وقتی میرفتم کلی خون می اومد ومن جیغ میزدم از درد ولی هیچ کاری نشد براش بکنم فقط سعی میکردم از ملین توغذاهام استفاده کنم

منم تو بارداری تیروئیدم کم کار بود قرص خوردم کلیه هام پروتئن دفع میکرد دیابت بارداری گرفتم زیر نظر دکترم بودم الانم بچه م ۳سالشه مشکلی هم ندارهدخیلی ماششالله سالم و سرحال...بعد از بارداری هم تیروئیدم مشکل دار شد کلا جراحی کردن و الان تیروئید ندارم ب جاش قرص میخورم تا اخر عمرم خیلی هم سرحال و ساللمم

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
درمورد تیرویید من هم تیرووید دارم و مادر شدم و هاد تر از شما بود روزی یک عدد لوکسین میخورم د رتمام د ...

دلیل چیه ک مبتلا ب تیروئید شدیم اخه  

2740
درمورد تیرویید من هم تیرووید دارم و مادر شدم و هاد تر از شما بود روزی یک عدد لوکسین میخورم د رتمام د ...

کلی میوه واب بی فایدست انگار 

ماله من ارثیه عزیزم مادرم داشته به من داده ولی خدارو هزار مرتبه شکر دخترم نداره

ارث ک نداشتیم ما 

منم تو بارداری تیروئیدم کم کار بود قرص خوردم کلیه هام پروتئن دفع میکرد دیابت بارداری گرفتم زیر نظر د ...

از کجا متوجه شدید پروتئن دفع میکنید 

بی علت با کم ترین غذا وزنم میرفت بالا بنظرتون با این قرص میشه وزنمم کنترل کرد ک برای تیروئید داده

عزیزم تا جایی که می تونی میوه و سبزیجات بخور..یبوست خوب میشه

فعلا ک هیچی جوابگو نیس و بهیچ صراطی هم مستقیم نیست واقعا عذاب میکشم

2706